ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۶/۰۲/۱۶
    قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

روز گذشته همگان شاهد و ناظر بودیم آقایان روحانی و جهانگیری که از استقبال معنا دار مردم در شهرهای مختلف در حمایت از حجت الاسلام رئیسی سخت برآشفته و نگران شده بودند؛به جای بیان عملکرد 4 ساله یِ خود با برنامه ای از پیش طراحی شده برای توهین ، تخریب و تحقیر سایر رقبا وارد میدان مناظره شده بودند.

ولی باید به تخریب گران گفت این روش شما بیشتر تداعی کننده روش و منش بنگاه های خبر پراکنی بیگانه در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب بود،زیرا بنگاههای خبر پراکنی بیگانه در طی یک سال تمام سعی و تلاش خود را برای جدا نمودن ملت از نظام اسلامی معطوف می دارند ولی به یکباره وقتی خیل عظیم مردم را در مناسبات ملی چون روز قدس و 22 بهمن می بینند عنان از کف داده و به توهین و تحقیر ملت ایران می پردازند و الفاظ ی چون ساندیس خورها و ...را نثار ملت ایران می کنند .

متاسفانه این روش در مناظره دیروز حکمفرما بود بجای اینکه آقایان روحانی و جهانگیری در خصوص عملکرد 4 ساله یِ اقتصادی خود توضیح دهند از ابتدای مناظره به رقبا یورش برده و سعی نمودند با توهین و تحقیر و بکار بردن الفاظی چون روحیه ی نظامی گری،لوله کردن،قاضی بودن،با ماشین نیرو آوردن،شال سبز و نبات دادن و... رقبا را از میدان خارج کرده و پرده ای سیاه بر چهره یِ رقبایِ خود بکشند تا شاید با مشوش و تیره نمودن چهره یِ رقبا ،خود مثل آفتاب در مناظرات بدرخشند-مثل آفتاب تابان برجام شان-بدرخشند.

در پایان باید به تخریب گران گفت :آیا دشمنان انقلاب اسلامی تاکنون توانسته اند با تخریب و تحقیر ملت ایران، جلوی حضور مردم را در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی بگیرند و لذا شما هم به فضل الهی و هوشیاری مردم نخواهید توانست با توهین و تحقیر رقبا ،جلو استقبال گسترده یِ مردمی را بگیرید و بین مردم و خادمان آنها، دیوار بلندی از توهین و تحقیر بکشید.

والسلام

  • ۹۶/۰۲/۲۳
  • سید ابراهیم میرپورفرد