ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۶/۰۲/۱۶
    قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

1-در قسمتی از بیانیه همسران شهدای مدافع حرم به مردم ایران چنین آمده :

- یقینا رئیس جمهور برازنده ی ایرانیان باید ساده زیست ، فساد ستیز ، مردمی ، شجاع ، مدیر ، متدین و از همه مهمتر « ولایی و انقلابی » باشد تا هم تداوم بخش حقیقی و عملی راه پر افتخار شهیدان بوده و هم زمینه ساز ظهور مصلح کل ، منجی عالم بشریت امام مهدی عجل الله تعالی له الفرج باشد .

- ما همسران شهدای مدافع حرم با تحقیق و آگاهی کامل ، ضمن اعلام برائت از دولت اشرافی یازدهم ؛ حمایت خویش را از سید محرومان و خادم مستضعفان « ایت الله سید ابراهیم رییسی » اعلام نموده و همگان را به این معروف الهی دعوت می نماییم .


2- شهاب نادری دبیر فراکسیون اهل سنت خطاب به مردم شریف کردستان بیانیه ای صادر کرد در قسمتی از این بیانیه آمده است :

- برخود لازم می دانیم در این پیچ تاریخی خود را از مطالبات و نیازها و مشکلات مردم جدا نکنیم در چهار سال گذشته مطالبات کردها از رئیس قوه مجریه توسط جناحی خاص پیگیری گردید که عملا تغییر در وضعیت اقتصادی مدرم صورت نگرفت ما به عنوان دلسوزان شما در مجلس شورای اسلامی معتقدیم چهار سال تجربه ناکام را نمی توان تکرار کرد و مطالبات به حق مردم کردستان را از تضمین کننده منافع مستضعفین و محرومین یعنی سدی ابراهیم رئیسی می دانیم . امید که با این رویکرد عمومی علاوه بر شکست فضای انحصاری مدیریتی در مناطق کردستانی گشایشی جدی در معیشت و اقتصاد جامعه حاصل گردد .  • ۹۶/۰۲/۲۸
  • سید ابراهیم میرپورفرد