ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۶/۰۲/۱۶
    قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

این هفته حضرت آیت الله خاتمی امام جمعه محترم تهران ؛در خطبه های نماز جمعه تهران ضمن تشکر از همه یِ دست اندرکاران برگزاری انتخابات در جملات کوتاهی دغدغه یِ 16 میلیون رأی دهنده را بیان کردند و با بیان مطالبی متقن ضمن قبول نتیجه یِ انتخابات در پایان چنین فرمودند:شورای نگهبان این حق الناس را مراعات کند،چرا تضییع شده است،مقصرین این امر باید محاکمه و به مردم معرفی شوند.

بعد از این سخنان ستاد انتخابات وزارت کشور سریعاً واکنش نشان داد و اطلاعیه ای صادر نمود و روز بعد حضرت آیت الله خاتمی جوابی متقن و منطقی به این اطلاعیه دادند ،که در ادامه فوراً ستاد انتخابات در وزارت کشور اطلاعیه دیگری صادر کردند.

در اینجا باید از از این آقایان در وزارت کشور پرسید چرا شما چنین هراسان شده اید ،حضرت آیت الله خاتمی از شورای نگهبان درخواست کرده اند به این امر رسیدگی شود ولی به نظر می رسد شما خود را مرجع ضمیر سخنان آیت الله خاتمی دانسته اید و اگر شما حسابتان پاک است از محاسبه چه باکی دارید.

برادران عزیز در وزارت کشور اگر خود را به فراموشی نزده باشید هنوز مردم این سرزمین وقایع فتنه سال 1388 را فراموش نکرده اند و شما هم حتماً بیاد دارید بهترین انتخابات در سال 1388 در این کشور برگزار شد،تفاوت آراء گروه بازنده از گروه پیروز بیش از 10 میلیون رأی بود ولی متاسفانه بخشی از گروه بازنده با همراهی و سکوت بعضی از آقایانی که در دولت یازدهم به مناصبی هم دست پیدا کردند 8 ماه کشور را دچار آشوب و بلوا کردند و 24 میلیون حامی کاندید پیروز به همراه امام خود حضرت آیت الله خامنه ای صبورانه در مقابل تمام حرمت شکنی ها علی وار سکوت کردند و اگر در نهایت بصیرت مردم در 9 دی ظهور و بروز پیدا نمی کرد باید شاهد روزهای سختی برای انقلاب اسلامی می بودیم.

حال شما را چه شده که اینچنین حرمت بزرگان و ائمه جمعه و جماعات را پاس نمی دارید .

برادران بزرگوار همانگونه که خود بخوبی واقفید و ملت هم شاهد بودند در انتخابات دوازدهم مهندسی انتخابات از سوی دولت مستقر به صورت واضح و آشکار صورت گرفت ولی همه مردم برای مصلحت نظام اسلامی سکوت کردند.

آیا شما شاهد به خط شدن استانداران،فرمانداران،بخشداران،دهیاران،بازیگران سینما و تلویزیون،خوانندگان،منسوبین به امام راحل و عظیم الشان انقلاب اسلامی ،وزرای دولت با آن خیمه شب بازی هایِ بچه گانه در حوزه های رأی گیری،توهین علنی وزیر ارشاد به 16 میلیون رأی دهنده در صف رأی،دیر آغاز شدن رأی گیری در بعضی از حوزه های رأی گیری و ...نبوده اید.

ولی در مقابل تمام این تخلفات سازماندهی شده 16 میلیون مردمِ نجیب این سرزمین سکوت و آرامش خود را حفظ کرده اند نه یک سطل زباله را آتش زده و نه یک روز کشور را دچار بحران کرده اند و بزرگوارانه نتیجه انتخابات را پذیزفته اند ولی در مقابل رفتار معقول و منطقی همراه با بصیزت 16 میلیون ایرانی عملکرد شما چگونه بوده است متاسفانه پس از یک هفته از برگزاری انتخابات هنوز  رئیس دولت مستقر و منسوبین ایشان از ادامه توهین به 16 میلیون ایرانی  دست بر نداشته اند.

و حال شما را چه شده که یک سخن حق امام جمعه تهران را بر نمی تابید و اگر واقعاً شما ریگی در کفش خود ندارید بهتر است مثل 16 میلیون ایرانی نجیب سکوت کنید.

والسلام  • ۹۶/۰۳/۰۷
  • سید ابراهیم میرپورفرد