ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۶/۰۲/۱۶
    قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

آقایانی که در میز مذاکره با دشمنان انقلاب اسلامی تمام داشته های هسته ای را در مقابل دشمنان به امید زندگی بهتر و  رفع مشکلات به صورت داوطلبانه نابود ساختید حالا در مقابل شیطان بزرگ که سر مست از پیروزی در مذاکرات است و به قول معروف خرش از پل گذشته و به ساده لوحی ما می خندد چه می خواهید بکنید؟

شمایی که قسمت اعظم سانتریفوژها را جمع و یا به نوعی نابود ساختید ؛حال در مقابل بد عهدی های مکرر آمریکا چه می خواهید انجام بدهید ؛مثل جناب آقای ظریف با آقای جان کری وزیر خارجه ی دولت قبل آمریکا جلسه بگذارید یا می خواهید با نامه نوشتن به خانم موگرینی و آقای آمانو خواستار  جمع آوری سانتریفوژهای آمریکا بشوید.

شمایی که اورانیوم های غنی شده 20 درصد را از کشور خارج کردید حالا احتمالاً می خواهید  به آمانو دستور دهید اورانیوم های غنی شده را از آمریکا خارج کند.

شمایی که راکتور اراک را با بتن پر کردید حتماً می خواهید به خانم موگرینی و آمانو نامه بنویسید و بگویید راکتورهای هسته ای آمریکا را با بتن پر کنند.

شمایی که آب سنگین را از کشور خارج کردید حتماً می خواهید با نامه نوشتن به خانم موگرینی و آمانو خواستار برگشت آب سنگین به کشور شوید.

شمایی که با نصب دوربین در تمام مراکز هسته ای ؛ هر حرکت خود را در اختیار دشمن قرار داده اید حتماً می خواهید با نامه نوشتن به خانم موگرینی و آمانو درخواست نمایید در مراکز هسته ای و تولید بمب های هسته ای آمریکا دوربین کار گذاشته شود.

جناب آقای لاریجانی شمایی که با مدیریت انقلابی و در اقدامی ضربتی ،برجامِ نافرجام را در بیست دقیقه در مجلس تصویب کردید در مقابل تقض مکرر برجام و ادامه تحریمها چه جوابی به ملت دارید؟

همه آنهایی که در طول مذاکرات انتقاد دلسوزان نظام را بر نمی تافتید و آنها را متهم به همصدایی با رژیم صهیونیستی می کردید و هر صدای منتقدی را با توهین در گلو خفه می کردید ؛حالا کجایید آیا جوابی برای ملّت دارید؟

جناب آقایان ظریف ،صالحی،عراقچی،بعیدی نژاد و ... که هر روز از محاسن برجام سخن می گفتید و از خسارتهای تأخیر در تصویب برجام سخن می گفتید،ایا برای این روزها فکری کرده بودید؟

والسلام


  • ۹۶/۰۳/۲۷
  • سید ابراهیم میرپورفرد