ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

انتخابات سال 1384 با رأی اکثریت مردم جناب آقای دکتر احمدی نژاد در رقابت با مرحوم حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی نماینده یِ به اصطلاح ؛ اصلاح طلبان پیروز انتخابات گردید و رأی جمهور مردم به آقای دکتر احمدی نژاد تعلق گرفت.

انتخابات سال 1388 با رأی اکثریت مردم مجدداً جناب دکتر احمدی نژاد در رقابت با مهندس میر حسین موسوی نماینده یِ به اصطلاح ؛ اصلاح طلبان پیروز انتخابات گردید و رأی جمهور مردم به آقای دکتر احمدی نژاد تعلق گرفت آن هم با تفاوت آرای نزدیک به 12 میلیون رأی بیشتر از کاندید شکست خورده.

ولی شکست خوردگان در این دو انتخابات از سال 1384 تا سال 1392 به مدت 8 سال از هرگونه توهین به مردم و منتخب جمهورِ مردم در فضای رسانه ای ابایی نداشتند،تا اینکه ورق برگشت و شکست خوردگان و توهین کنندگان به منتخب جمهور مردم در سال 1392 قدرت را بدست گرفتند و از سال 1392 تا سال 1396 در مدت 4 سال قدرت خود، باز تمام ناکامی های خود را ماحصل منتخب دو دوره یِ گذشته منتخب جمهور مردم می دانستند و از هرگونه توهین به منتخب گذشته یِ جمهور مردم فروگذار نکردند.

راهپیمایی روز قدس سال 1396؛ گفته می شود تعدادی از راهپیمایان به رئیس دولت مستقر بی احترامی کرده اند و شعارهایی بر علیه ایشان داده اند ؛ حالا می بینیم تمام افرادی که در 12 سال گذشته از هرگونه توهین به رئیس جمهور منتخب ملّت در سالهای 1384 و 1388 هیچ ابایی نداشته و در تخریب رئیس جمهور منتخب مردم هیچ حد و مرزی برای خود قائل نبودند  به یکباره شعار تعدادی از مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را توهین به مردم ایران و همنوایی با رژیم صهیونیستی  قلمداد می نمایند .

ما به حامیان  رئیس دولت مستقر می گوییم باید به رأی و منتخب ملّت در هر دوره ای احترام گذاشته شود حتی اگر منتخب جمهور ملّت از جناح ما نباشد.

والسلام

  • ۹۶/۰۴/۰۴
  • سید ابراهیم میرپورفرد