ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
مطالب پربحث‌تر
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

- حج جایی برای ابراز عقیده امت اسلامی است . امام می گفتند حج بی برائت را قبول ندارند / الان قضیه مسجد الاقصی مطرح است . صهیونیست ها جری و گستاخ شده اند و به خود حق داده اند که به صاحبان مسجد الاقصی سخت بگیرند و مانع آنان شوند . امت اسلامی کجا بهتر از حج می تواند درباره مسجد الاقصی اظهار نظر کند . اظهار موضع درباره حضور شرارت آمیز آمریکا در منطقه جایش کجاست ؟ حج بهترین جاست .

- مسئله امنیت حجاج مهم است ؛ ما قضای حج 94 را فراموش نمی کنیم . امنیت حجاج بر عهده کشور ی است که حرمین شریفین در اختیار اوست . دولت های دیگر هم درباره امنیت حجاج مطالبه کنند . باید ایمنی و عزت و رفاه حجاج محفوظ بماند . مراقب باشیم قضایای مسجد الحرام و منا نباید تکرار شود / درباره حج امسال نگرانی هایی وجود داشت که خوشبختانه مسئولان قوای محترم و شورای عالی امنیت ملی تصمیم گرفتند حج برگزار شود .

- به مسئله وحدت اسلامی توجه شود ؛ هیچ کس نباید به اختلاف افکنی کمک کند . حجاج در نماز های جماعت مسجدالحرام و مسجد النبی شرکت کنند. در ایام تشرف ، تلاوت قرآن را فراموش نکنند . حجاج از بازار گردی پرهیز کنند ؛ در تهران و شهرهای دیگر هم بازار و اجناس جورواجور هست ؛ آن چیزی که در محیط زندگی شما نیست ، کعبه و مسجد الحرام و مسجد النبی است . این وقت عزیز را صرف بازار نکنید .

  • ۹۶/۰۵/۰۸
  • سید ابراهیم میرپورفرد