ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۶/۰۲/۱۶
    قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

امروز متاسفانه تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که قرار است از حقوق داخلی و خارجی ملت ایران دفاع نمایند همانگونه که در تصاویر مشخص است برای گرفتن عکس با خانم موگرینی در حال سبقت گرفتن از هم هستند و به نظر می رسد بیشتر این به اصطلاح نمایندگان ملّت از افراد لیست امید و از حامیان دولت مستقر و یا به عبارتی وکیل الدوله ها هستند.

این تصاویر با کمال تأسف و به طور واضح نشان می دهد افرادی بر روی صندلی های مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان ملّت ایران قرار گرفته اند که به جای اینکه بتوانند به این جایگاه اعتبار مضاعفی ببخشند ،متاسفانه همچون انسانهای... می خواهند از این جایگاه ها برای خود اعتبار کسب کنند ،هر چند این رفتار باعث تحقیر جایگاه رفیع نمایندگان مجلس شورای و ملّت بزرگ ایران می شود.

با کمال تأسف همچنان که در تصاویر دیده می شود ، جناب آقای قشقاوی معاون آقای ظریف در حال انجام وظائف محوله و خطیر خود از جمله شغل عکاسی از خانم موگرینی مشغول می باشد.(به نظر می رسد با این روند ، باید جناب آقای ظریف پست جدیدی در وزارت خارجه به عنوان معاونت سلفی با اروپاییان راه اندازی نمایند تا گرفتن سلفی توسط معاونت جدید سازماندهی شود )


در تصاویر منتشر شده از این رویداد ؛ می توان آثار تعجب را در سیمای خانم موگرینی مشاهده نمود.

والسلام

جناب آقای قشقاوی معاون جناب آقای ظریف در حال انجام امور محوله و بسیار حیاتی برای دستگاه دیپلماسی کشور
  • ۹۶/۰۵/۱۴
  • سید ابراهیم میرپورفرد