ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

ایت الله توکل از علمای برجسته اخلاق و عضو مجلس خبرگان رهبری در شب عاشورای حسینی در اجتماع عزاداران حسینی در شهر مقدس قم سخنان مبسوطی در خصوص مسائل جاری کشور بیان نمود که در ذیل به بخشهایی از سخنان ایشان اشاره می شود.

-مستکبرین برای سلطه بر کشورهای دیگر گزینه های متعددی مد نظر می گیرند که اولین این گزینه ها ،گزینه نظامی است .

-دشمنان ایران اسلامی در 8 سال جنگ تحمیلی به این واقعیت رسیده اند که نمی توانند با گزینه نظامی بر ایران اسلامی سلطه پیدا کنند.

-امام امت به کرات فرمودند،آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

ایشان در ادامه سخنان خود به موارد متعددی از صلابت رهبری در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کردند و از دولتمردان خواستند همین رویه را در مقابل دشمنان داشته باشند.از جمله مواردی که در خصوص صلابت رهبری در مقابل دشمنان بیان نمودند.

1-در خصوص برجام ایشان بیان نمودند وقتی این دیوانه حاکم بر آمریکا گفت ما برجام را پاره میکنیم ،رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند ما برجام را آتش می زنیم.

2-در خصوص زیاده گویی های رهبران رژیم صهیونیستی ،رهبری فرمودند:سران رژیم صهیونیستی می دانند و اگر نمی دانند بداننداگر کوچکترین تعرضی به خاک ایران بشود ما تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم.

3-در خصوص ماجرای منا وقتی حکام سعودی قصد داشتند جنازه های شهدای منا را تحویل ایران ندهند،رهبری فرمودند اگر بخواهند به بدنهای شهدای ما تعرض بکنند جواب ایران اسلامی سخت خواهد بود.

آیت الله توکل در ادامه بیان نمودند؛ همه این موارد نشان میدهد هرکجا در مقابل دشمن محکم برخورد کردیم برد با ما بوده و هر کجا محکم برخورد نکردیم بازنده بودیم.

آیت الله توکل در ادامه چنین بیان نمود،ملاک ما کلام رهبر است و به خوشایند و یا عدم رضایت دیگران کاری نداریم.

ایشان در ادامه درخصوص برجام چنین بیان نمود:در مسئله برجام توافقاتی بین ما و آنها گذشت که ما کارهایی کنیم و آنها هم کارهایی و در انجام این معامله بهتر این بود ما یک کار انجام بدهیم و در مقابل آنها هم یک کار ولی متاسفانه ما 10 کار کردیم و آنها هیچی .

آنها گفتند تاسیسات هسته ای خود را پلمپ کنید،حالا شما پذیرفتید و پلمپ کردید ولی چرا این تاسیسات را خراب کردیدو بنده این را ضربه به ملت ایران می دانم و این یک ذلتی است که پذیرفتیم و باید مسئولین جوابگو باشند و این اتفاقات در تاریخ ثبت می شود.

ایشان در ادامه از مسئولین دولتی خواست در مقابل نقض برجام از سوی آمریکا مواضع محکم بگیرند .

ایشان در ادامه چنین دعا نمود که خدایا از عمر ما بگیر و به عمر رهبر انقلاب اسلامی که ستون خیمه این کشور هستند بیفزای.

وی در ادامه بیان نمود کسانی در اوج اقتدار جمهوری اسلامی  صحبت از آشتی ملی و آشتی با سران گندیده فتنه زدند ؛من به گوینده یِ این حرف می گویم شما نمی فهمید چه می گویید؛ آیا ما باید با کسانی که در روز عاشورا به مساجد،حسینیه ها و عزادران حسینی حمله کردند،رقصیدند،کشف حجاب کردند و با کسانی که از اینها حمایت کنیم آشتی کنیم ،آیا می شود با کسانی که به عزت و آبروی جمهوری اسلامی ضزبه زدند آشتی کرد.

ایشان در ادامه به گزینه های دیگر استکبار بعد از شکست گزینه نظامی برای به سلطه کشاندن ملت ایران اشاره نمود و به مواردی از قبیل ایجاد شبهه اعتقادی و ولنگاری فرهنگی در ترویج بی ناموسی و بی غیرتی بین زنان و مردان اشاره نمود.

والسلام

  • ۹۶/۰۷/۰۸
  • سید ابراهیم میرپورفرد