ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

 

رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش مطالب مهمی بیان فرمودند که در ذیل صوت بیانات معظم له قرار داده شده ، ایشان در بخشی از بیانات خود چنین فرمودند:

-امنیت مهم است چون هر پیشرفتی متوقف بر امنیت است،امروز یکی از مسائل مهم کشور،اقتصاد و معیشت مردم است.مشکل تاریخی ما وابستگی اقتصاد به نفت است؛این موجب شده در همه دورانها دغدغه امنیت اقتصادی داشته باشیم.قیمت نفت کم شد،زیاد شد،وقتی همه چیز بر محور نفت میچرخد،اقتصاد ناامن است؛اقتصاد هم باید امن شود.

-قبلا اعلام کردیم و باز هم اعلام می کنیم که امکان دفاعی کشور قابل مذاکره و چک و چانه نیست . این که بگویند چرا فلان ابزار دفاعی را دارید، چرا آن را تولید می کنید ، چرا تحقیق می کنید، ما درباره آن چیزهایی که اقتدار ملی مان را تأمین می کند ، با دشمن هیچ چک و چانه ای نداریم .

- ایران عزیز یک روزی زیرپای مستشاران آمریکایی و صهیونیستی و انگلیسی ، دچار توسری خوری بود . جمهوری اسلامی ، ایران را عزیز و مقتدر کرد . امروز دعوای استکبار با ما این است که چرا قدرت شما منطقه را فراگرفته است ؛ آنچه عنصر اقتدار ملی است ، از نظر دشمنان ما یک عامل مزاحم است و با آن مبارزه می کنند . با توسعه اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه و فراتر از منطقه مخالفت می کنند چون عمق راهبردی کشور است .

 

 

 

 

 

  • ۹۶/۰۸/۰۵
  • سید ابراهیم میرپورفرد