ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
 • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
  قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات

۱۶ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

جناب آقای روحانی رئیس جمهور دولت مستقر که در پاسخ به انتقاد دلسوازان و کارشناسان در خصوص توافق نامه ی خسارت بارِ برجام ، منتقدان را به ندیدن میوه های برجام متهم می نمود و مردم هم به مرور شک کرده بودند که شاید توانایی دیدن میوه های برجام را ندارند ،در ماه های اخیر تا به امروز شاهدیم ، همچنان که رئیس جمهور مستقر بیان می نمودند ، برجام میوه هایی داشته که مردم ایران واقعا قادر به دیدن آن میو ه ها نبوده اند زیرا  میوه های برجام برای دشمنان انقلاب اسلامی نتیجه داده است و قراردادهای دولت مستقر با دولت فرانسه که یکی از حامیان اصلی گروه های تروریستی در خاور میانه خصوصا ایران ،عراق ،سوریه و ... بوده و همچنین شرکت های بدنام فرانسوی از جمله توتال میوه های معاهده برجام بوده است .


 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰بسمه تعالی

چند سالی است که با تلاش دولت مردان دولت تدبیر و امید؛ در راستای ارتباط با دشمنان ایران اسلامی و به نتیجه رساندن برجامِ خیانت بار، مدیران دولت مستقر در تلاشی مجدانه با نابودی زیر ساختهای هسته ای و کاهش و یا بهتر بگوییم کشیدن  ترمز پیشرفت و توسعه در زمینه های هسته ای و هوا و فضا کشور بزرگِ ایران را در جایگاهی قرار داده اند که با حضور یک مدیر شرکت بدنامِ فرانسوی عنان اختیار را از دست داده و در استقبال از یک مدیر شرکت فرانسوی برخلاف عرف دیپلماتیک سر از پا نمی شناسند و مصداق ضرب المثل شیرین فارسی«مرغ همسایه غاز است» شده اند.

1-در عکس اول همانگونه که به وضوح دیده می شود جناب زنگنه وزیر نفت جمهوری اسلامی و احتمالا معاونان ایشان به خط شده و ادای احترام ویژه آنان به  رئیس یک شرکت فرانسوی باعث شرمساری هر ایرانی آزاده ای خواهد بود و به نظر میرسد این حرکت وزیر و همراهان ایشان باعث تعجب رئیس این شرکت هم شده است.

2- در عکس دوم و سوم همانگونه که به وضوح دیده می شود ،دولتمردان دولت تدبیر و امید آنچنان از حضور مدیر دست چندم یک شرکت فرانسوی به وجد آمده اند که این مدیر توانسته با بالاترین مقام اجرایی کشور جناب آقای روحانی ملاقات نماید و باز مصداق ضرب المثل شیرین فارسی « از هول حلیم به داخل دیگ افتاده » شده اند.که در اینجا باید به جناب روحانی و یا مشاوران ایشان گوشزد نمود، آقایان لااقل عرف دیپلماتیک را حفظ کنید و شادی زائد الوصف خود را از حضور یک مدیر شرکت فرانسوی کمی پنهان نمایید.

آقایان به قول خود کاردان و آشنا به مسائل دیپلماتیک اگر رئیس جمهور،نخست وزیر و یا وزیر خارجه یِ فرانسه به ایران آمده بود ملاقات رئیس جمهورِ کشورِ بزرگِ ایران دارای توجیه عقلانی بود ولی ملاقات رئیس یک شرکت فرانسوی بدنام و گوش به فرمان آمریکا  با رئیس جمهور ایران اسلامی مصداق علاقه و عشق شدید دولتمردان دولت مستقر به اروپائیان می باشد که متاسفانه با حضور یک مدیر دسته چندم این کشورها در ایران چنان عنان اختیار را از دست می دهند که دشمنان ایران اسلامی هم متوجه می شوند که این دولت برای ملاقات با اروپائیان آن هم یک مدیر دست چندم چه حرص و ولعی دارند.

والسلام


 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی


سردار سلیمانی:من در پرتاب موشکها حقیقتاً«و ما رمیت اذ رمیت و لکن الله رمی» را دیدم. • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰
بسمه تعالی
در پی سرودن قطعه شعری پر محتوا در مراسم عید سعید فطر توسط مداح اهل بیت حاج میثم مطیعی دانش آموخته یِ دانشگاه امام صادق علیه السلام و شانتاژ گسترده ایجاد شده توسط حامیان و کاسبان برجام  که خود را حامی دولت می دانند،ایشان پاسخ مستدلی به کاسبان برجام داده اند که در ذیل پاسخ ایشان مشاهده می گردد.
 
 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

رهبر انقلاب اسلامی با قدر دانی از تلاش های سپاه در عرصه یِ موشکی فرمودند:

-کارتان خیلی عالی بود،خداوند از شما قبول کند.این ،عبادت  ماه رمضان است.

-هر چه می توانید روی موشک کار کنید؛ببینید دشمن چقدر روی موشک حساس است،پس بدانید چقدر کارتان مهم است.

-همگی می توانید و تا می توانید و امکان دارید کار کنید؛دشمن باید سیلی بخورد.


 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

جناب آقای لاریجانی که از سالیان گذشته  تا به امروز  ریاست مجلس شورای اسلامی را به عهده داشته با توجه به توانمندی های منحصر بفرد ایشان و نقش ویژه ای که در 4 سال گذشته در اجرا نمودن اهداف حجت الاسلام روحانی به عهده داشته اند تاکنون بهترین و همسو ترین فرد در قوه ی مقننه در راستای اجرای اهداف جناب روحانی رئیس جمهور منتخب بوده اند از جمله ویژگی های ایشان می توان موارد متعددی را بیان نمود :

1-ایشان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به منتسب نمودن خود به جناح اصولگرا در مناصب مختلفی مشغول فعالیت شده و لذا همین انتصاب ایشان به جناح اصولگرا باعث شده گزینه ای مناسب برای اجرایی نمودن برنامه های جناب آقای روحانی تاکنون باشد.

2- جناب آقای لاریجانی با منتسب نمودن خود به جناح اصولگرا توانست در رقابت های دوره های قبل مجلس شورای اسلامی  رأی اول مردم شهر مقدس قم را برای نماینده گی مجلس شورای اسلامی کسب نماید ،هر چند با عدم حمایت جناح اصولگرا در قم از ایشان در دوره یِ گذشته ایشان به عنوان نماینده یِ دوم مردم شهر مقدس قم راهی مجلس شورای اسلامی شد و لذا همین جایگاه دکتر لاریجانی می تواند پتانسیل خوبی برای ارتباط رئیس جمهور روحانی  با علما و مراجع قم با ایشان باشد.

3-جناب آقای لاریجانی در 4 سال گذشته نقش بسزایی در اجرای برنامه های جناب آقای روحانی رئیس جمهور مستقر به عهده داشته اند که می توان ار مهمترین این موارد خنثی نمودن تلاش نمایندگان دلسوز در روشن نمودن خسارتهای زیان بار تصویب برجام را نام برد که با تلاش و مدیریت جناب لاریجانی نه تنها تلاش یک ماهه یِ کمیته بررسی برجام به مدیریت دکتر زاکانی کنار گذاشته شد بلکه در اقدامی محیر العقول این سند خفت بار و زیان بار در 20 دقیقه به تصویب رسید.

4-با تساهل و تسامح جناب لاریجانی سند ذلت بار 2030 از مجلس عبور داده شد و پس از گذشت 6 ماه از اجرایی شدن این سند خفت بار در سایه سکوت مجلس و سایر نهادهای نظارتی و پس از  هشدارهای مکرر رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای هنوز هم مجلس شورای اسلامی در مقابل این موضوع ، اقدامی قاطع صورت نداده.

5-عدم موضع گیری قاطع ایشان و به انفعال کشیدن مجلس شورای اسلامی در خصوص حقوق های نجومی،دخالت شدید مدیران اجرایی دولت مستقر در انتخابات ریاست جمهوری،قرار دادهای نفتی بسته شده دولت مستقر با شرکتهای بدنام اروپایی،قرار دادهای متعدد و محرمانه دولت مستقر با شرکتهای فرانسوی،نقض متعدد برجام توسط شیطان بزرگ و موارد متعدد دیگر که در تمام این موارد جناب لاریجانی نه تنها موضع گیری نداشته بلکه با منفعل ساختن مجلس از اقدام نمایندگان به نوعی جلوگیری نموده.

6- ولی نباید از جاده یِ انصاف خارج شویم جناب آقای لاریجانی در هنگام تبلیغات انتخابان ریاست جمهوری در خصوص بیان کمک به دهک های پایین جامعه توسط حجت الاسلام دکتر رئیسی در سریع ترین زمان ممکن موضع گیری نموده و این کار را خلاف قانون بیان نمود.

در پایان از آقای لاریجانی انتظار داریم همانگونه که در خصوص سخنان یک کاندید احساس تکلیف کرده و موضع گیری می نمایند در خصوص خیانتهای مختلفی که تاکنون در خصوص برجام، سند 2030،قراردادهای خسارت بار نفتی و تجاری با کشورهای اروپایی و ... هم روی داده ،احساس تکلیف ایشان غلیان کند و از حقوق ملت مظلوم ایران دفاع کنند.

به امید آنروز.

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

-قوه قضائیه باید پرچمدار حقوق عمومی در جامعه شود و در هر زمینه ای که لازم بود،از حقوق مردم با قدرت دفاع و با متخلفان و قانون شکنان مقابله کند.

-احیا و استیفای حقوق عامه و حمایت از آزادیهای مشروع مردم از وظایف مهم قوه قضائیه است و این قوه باید پرچمدار این موضوعات باشد و با مخالفان و معارضان حقوق عمومی در هر جایگاهی،مقابله کند.

-ایشان موضوعاتی همچون مسئله انتخابات،ریزگردها و بورسیه ها را نمونه هایی از عرصه های لازم برای حمایت از حقوق مردم برشمردند و گفتند:البته در موضوع بورسیه ها،موضوع به درستی پیگیری نشد و آن کاری که باید انجام می شد ، محقق نگردید.

-پیگیری حقوقی مسائل و قضایای بین المللی را نیز بسیار مهم دانستند و تأکید کردند:قوه قضائیه باید در موضوعاتی همچون تحریم ها ، مصادره های آمریکایی ها ، تروریسم و یا حمایت از شخصیت های مظلوم دنیا همچون شیخ زکزاکی و یا حمایت از مسلمانان میانمار و کشمیر ، از جایگاه حقوقی وارد شود و نظر حمایتی و یا مخالفت خود را قاطعانه اعلام کند تا در دنیا منعکس شود.

-بازرسی ها را هر چه می توانید افزایش دهید و قوه قضائیه را از درون اصلاح کنید.

-«تشویق قضات عادل و درستکار» را مکمل «تنبیه و برخورد با متخلفان»خواندند.

-برخی مکرراً می گویند بعضی از اصول قانون اساسی معطل مانده است، اما گویا آنها ، اصل هشتم قانون اساسی را که مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است ، جزء اصول قانون اساسی نمی دانند و به این امر واجب توجه نمی کنند.

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۱
 • ۰

باسمه تعالی

توجه :مطلب زیر در میان دست نوشته های قبلی خودم نزدیک به 27 ماه قبل به رشته تحریر در آمده است ولی منتشر نشده و به نظر این حقیر بازخوانی این مطلب  خالی از لطف نخواهد بود.در صورت امکان دوستان نظر خود را در خصوص این مطلب به اطلاع برسانند.

آیا دکتر ظریف ، وزیر خارجه ای در تراز انقلاب اسلامی است ؟

موضع گیری ها و عملکرد جناب آقای ظریف خصوصاً در چند ماه اخیر این سوال را در اذهان مردم ایجاد نموده که آیا دکتر ظریف ، ظرفیت و توانمندی لازم را در مدیریت وزارت خارجه یِ جمهوری اسلامی را دارند یا خیر؟

قبل از ورود به بحث اصلی ، باید مروری مختصر به زندگی ایشان داشته باشیم و باید متذکر شد آنچه در این مقال می آید فی نفسه در صورتی که نگاه ما به ایشان به عنوان یک شخص حقیقی باشد ایراد و نکته ضعفی محسوب نمی گردد ولی وقتی قرار باشد ایشان در جایگاه رفیع و بلند مرتبه ای به عنوان وزیر خارجه یِ جمهوری اسلامی ایران ، پاسدار مرزهای عقیدتی و سیاسی ایران اسلامی باشد مهم خواهد بود ، لذا در این صورت مراحل رشد و بالندگی ایشان باید مورد توجه جدی قرار گیرد .

ایشان در سال 1338 در خانواده ای مرفه متولد شده ، تحصیلات ابتدایی و دبیرستان خود را در دبیرستان علوی تهران گذرانده و در سال 1355 با گرفتن ویزای دانشجویی به آمریکا سفر کرده و از سال 1355 تا 1363 مدارج تحصیلی خود را در مقاطع دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه ایالتی سانفرانسیسکو ، در سال های 1361 تا 1368 مشاور سیاسی ، رایزن و کاردار نمایندگی ایران در سازمان ملل و ... را بعهده داشته است و در طول این مدت خدمات زیادی در وزارت خارجه انجام داده که همه جای تقدیر و تشکر دارد .

به هر حال قصدمان فقط بیان سوابق تحصیلی و اجرایی دکتر ظریف نمی باشد بلکه قصدمان این است که بیان نماییم جناب دکتر ظریف سه مرحله حساس انقلاب اسلامی را به طور ملموس درک نکرده اند و از فاصله دور و از قاب دوربین شبکه های تلویزیونی نظاره گر وقایع انقلاب بوده اند ، به عبارتی جناب دکتر ظریف در سال های 1355 لغایت 1357 که مردم این مرز و بوم تحت رهبری حضرت امام خمینی (ره ) و با تأسی از آموزه های اسلامی با دژخیمان پهلوی و حامیان خارجی این رژیم به خصوص آمریکا ، اسرائیل و انگلیس در حال نبرد بوده و سربازان مسلح رژیم فاسد پهلوی سنگفرش خیابان های ایران اسلامی را به خون انقلابیون رنگین می نمودند در آمریکا حضور داشته و همچنین در سالهای 1357 لغایت 1359 که ضد انقلاب و منافقین به نمایندگی جبهه استکبار جهانی خصوصا آمریکا و انگلیس ، بزرگان و فرزندان راستین انقلاب اسلامی را ترور می نمودند و با بمب گذاری های متعدد سعی در نابودی و یا انحراف انقلاب اسلامی داشتند باز ایشان در ایران نبوده اند و همچنین در سالهای 1359 تا 1367 که دشمن بعثی با چراغ سبز آمریکا و سایر دولت های فاسد شرقی و غربی و حکام مرتجع عرب ، ایران اسلامی را مورد هجمه یِ همه جانبه قرار داد و شهرهای بی دفاع ما آماج شدیدترین بمباران ها و موشک باران دشمن بعثی قرار داشت و رزمندگان سرو قامتمان توسط سلاح های شیمیایی اهدایی قدرت های فاسد جهانی خصوصا دولت آلمان و ... در جبهه ها به شهادت می رسیدند جناب دکتر ظریف در حال تحصیل در آمریکا و یا خدمت در نمایندگی ایران در آمریکا بوده اند .

لذا عملکرد ، موضع گری ، خنده ها و راه رفتن های ایشان باید مورد انتقاد بحق مردمی قرار گیرد که در طول گذشت4 دهه از انقلاب اسلامی ،از دریغ نمودن جان و مال خود برای اعتلای انقلاب اسلامی کوتاهی ننموده اند و در طی این سالها با تمام توان خود از نهال انقلاب اسلامی حراست و پاسداری نموده اند زیرا اعتقاد دارند این انقلاب ماحصل و نتیجه سالها مجاهدت مراجع ، بزرگان ، اندیشمندان ، آزادی خواهان و صدها هزار شهید و مجروح بوده است .

اگر جناب دکتر ظریف در جمع دانشجویان می گویند: « آمریکا که می تواند با یک بمب هسته ای تمام سیستم های دفاعی ایران را از کار بیندازد»

اگر جناب دکتر ظریف در هنگامی که منادیان دروغین آزادی ، به نام آزادی ، پیامبر رحمت و مهربانی را مورد هجمه قرار می دهند برخلاف عرف دیپلماتیک به قدم زدن با نماینده شیطان - نماینده کشوری که بر اساس قتل و تجاوز شکل گرفته و با استعمارو استثمار ملت ها به رشد و بالندگی مادی رسیده - اقدام می کند.

اگر جناب دکتر ظریف برخلاف مصالح جمهوری اسلامی و جهان اسلام و در هنگامه ای که قلب میلیون ها انسان مسلمان و آزاده دنیا از توهین نشریه فرانسوی به درد آمده از ژنو به سمت فرانسه ، کشوری که مهد توهین به انبیای الهی است حرکت می کند و با مدیران فاسد این کشور دیدار می نماید و در جواب چرایی این موضوع می گوید : « ما نمی توانیم قهر کنیم و باید مذاکرات ادامه پیدا کند ».

در اینجا باید ریاست جمهور و نمایندگان محترم ملت در مجلس شورای اسلامی را مورد انتقاد قرار داد که چنین بار سنگینی را بر دوش دکتر ظریف قرار داده اند  زیرا دکتر ظریف در سیستم میلیتاریستی آمریکا و در زیر شدیدترین بمباران تبلیغاتی رژیم آمریکا دوران جوانی خود را سپری نمود و در چنین سیستمی تحصیل کرده و متاسفانه علی القاعده مثل اکثر مردم آمریکا ولی به نوعی دیگر به نظر می رسد ناخواسته هیمنه و برتری پوشالی آمریکا در او شکل و قوام گرفته و به طور قطع و یقین نگاه مردمی که در ایران چهار دهه به صورت ملموس با درنده خویی های رژیم فاسد آمریکا دست و پنجه نرم کرده اند با نگاه دکتر ظریف به دشمن متفاوت خواهد بود.

در پایان چند نکته را به جناب دکتر روحانی رییس جمهور منتخب ، نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی و دکتر ظریف به عنوان وزیر خارجه جمهوری اسلامی متذکر می شویم :

1- همان گونه که همگی مستحضرید انقلاب اسلامی ایران به حول و قوه یِ الهی و تحت توجهات امام عصر ارواحنا له الفدا و رهبری پیامبر گونه حضرت روح الله (ره) و در ادامه تحت مدیریت و رهبری ، رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای دامت برکاته و مقاومت همراه با بصیرت مردم ایران اسلامی تاکنون مراحل مختلف انقلاب اسلامی را با تکیه به نیروهایی که در کوران انقلاب اسلامی در همین کشور و در دانشگاه های همین کشور به رشد وبالندگی رسیده اند ، پشت سر گذاشته است .

اگر جنگ تحمیلی به سرانجام مثبتی رسید با تکیه به نیروهایی بوده که در کوران جنگ تحمیلی به رشد و بالندگی رسیده اند و تقریبا قریب به تمام آنها تحصیل کرده هیچ دانشگاه غربی نبوده اند ، سرداران شهیدی چون صیاد شیرازی ، جهان آرا، باقری، علم الهدی ، کاظمی ، همت ، باکری و ... و سرداران رشیدی چون صفوی ، جعفری ، رضایی ، سلیمانی و ....

اگر صنایع موشکی ما به اوج رسیده مرهون نبوغ سرداران رشیدی چون شهید طهرانی مقدم و ... بوده است که تحصیل کرده هیچ دانشگاه غربی نبوده اند .

اگر صنایع هسته ای ما به رشد حیرت آوری رسیده ماحصل تلاش متخصصین هسته ای امثال شهید علی محمدی ، شهید شهریاری ، شهید رضایی نژاد ، شهید احمدی روشن و ... بوده است که تحصیل کرده هیچ دانشگاه غربی نبوده اند .

اگر در هوا و فضا ، پتروشیمی ، ژنتیک ، نانو  به پیشرفت های غیر قابل وصفی رسیده ایم و دشمن را به هراس انداخته ایم همه در زیر شدیدترین فشارها و تحریم های دشمن حاصل شده است .

لذا انتظار بحق از ریاست محترم جمهور و نمایندگان محترم ملت این است که وظایف خطیر و سنگین را بر دوش کسانی قرار دهند که درک صحیحی از قدرت ایران اسلامی که  برآمده از اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و تبعیت از رهبری و مدیریت داهیانه رهبر انقلاب اسلامی بوده ، داشته باشند .

هنوز ملت ما فراموش نکرده آن شیر بچه یِ رزمنده یِ  اسیر دست دژخمیان بعثی را که چگونه در آن فضای رعب آور اسارت تقاضای خبرنگار زن بی حجاب را رد نموده و برای انجام مصاحبه با زن خبرنگار شرط و شروط گذاشت ، یعنی در اوج فشار غیر قابل وصف - در شعب ابی طالب - شیر بچه رزمنده به مسئولین امروز و آینده ما درس بصیرت دینی و حفظ آرمان های انقلاب اسلامی را آموزش و گوشزد نمود .

2- جناب ظریف باید بپذیریم بدون توجه به نتایج مثبت و منفی مذاکرت به نوعی شما در این یک سال و نیم کار سنگینی انجام داده اید و الحق و الانصاف باید به شما خسته نباشید گفت زیرا در این مدت با مجموعه ای روبرو بوده اید - خصوصا 4 دولت آمریکا، انگلیس ، آلمان و فرانسه - که نمایندگان شیطان در عصر حاضرند ، وحشی ها و دزدهایی که لباس شیک و مرتب به تن دارند و واقعا فرزندان خلف همان دزدان دریایی می باشند ، دزدانی که به اتهامات واهی بیش از یک صد میلیارد دلار از پول مردم ایران را به سرقت برده اند ، دولت هایی که هر کدام در جنایت های مختلف به ملل جهان و ملت ایران سهیم و شریک بوده اند که ذکر گوشه ای از جنایات این دول استعمارگر ساعت ها وقت می خواهد از جمله توهین به پیامبرانی الهی به نام دفاع از آزادی های فردی ، تبلیغ ، حمایت و به رسمیت شناختن عمل زشت و قبیح همجنس گرایی  به نام آزادی فردی ، حمایت و راه اندازی شبکه های مبتذل و مستهجن ماهواره ای ، حمایت از رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی تحت لوای افسانه هلوکاست ، کشتار مردم بی دفاع فلسطین ، حمایت و دخالت مستقیم و غیر مستقیم در کشتار مردم مسلمان عراق ، سوریه ، افغانستان ، پاکستان ، میانمار ، بحرین و ... حمایت از رژیم های فاسد دنیا ، حمایت از رژیم فاسد پهلوی و راه اندازی کودتای 28 مرداد و ....

3- جناب آقای دکتر ظریف باید بپذیرند این وحشی ها انسان نمای شیک پوش  و به ظاهر متمدن زبانی جز زور نمی فهمند و باید بپذیریم آنان از مردم ایران نمی ترسند بلکه آنان از مردم ایران ، مسلمان ، شیعه ، شهادت طلب و آرمان گرایی که به دو بال امام زمان عجل الله تعالی و الفرجه و امام حسین علیه السلام مسلح هستند ، هراس دارند . آنان اگر حاضر شده اند با شما بر سر یک میز نشسته و مذاکره نمایند به علت قدرتشان نیست بلکه از روی استیصال به این امر تن در داده اند زیرا در مبارزه ای طولانی و تحریم های به زعم خود خورد کننده نتوانسته اند این ملت را به زانو درآورند و امیدوارند در میز مذاکره به اهداف شوم خود برسند ، زیرا آنان پشت سر شما ایرانی را می بینند که با تبعیت از امام خود به موشک هایی مسلح شده  که می تواند شیشه عمر این دولت های فاسد و پاشنه آشیل آنان یعنی رژیم صهیونیستی را مورد هجمه خورد کننده خود قرار دهد ، آنان می دانند ایرانی اسلامی امروز توأمان به سلاح علم و ایمان مسلح شده و در این یک سال و اندی شما دارید با میراث گران قدر به جای مانده از شهدای هسته ای با دشمن معامله می کنید ، غنی سازی 20 درصد تبدیل شده به 3 الی 5 درصد ، تبدیل و اکسید نمودن سوخت هسته ای ، به نیمه تعطیلی کشاندن مراکز هسته ای ، تن دادن به بازرسی های مکرر و فرا قانونی و ... و در مقابل دریافت چند میلیون دلار از اموال بلوکه شده ی خودمان در ازای این همه عقب نشینی در مقابل شیطان دستاورد قابل قبولی نیست .

4-جناب آقای ظریف هر چند آزمودن دشمن درنده خویی که در لباس گوسفند خود را پنهان کرده عقلانی نیست و حضرت آقا و مولایمان امام خامنه ای دامت برکاته این فرصت را برای آزمودن چند باره سراب بودن دل به لطف دشمن بستن را در اختیار شما قرار داده و امیدواریم انشاءالله مانند سایر اقشار مردم فهیم ایران اسلامی متوجه باشید مسائل هسته ای بهانه ای بیش برای فشار به جمهوری اسلامی نیست وفقط می خواهند حرکت سریع انقلاب اسلامی را کند و برای ضربه زدن به آن راه چاره ای بیندیشند و همان گونه که رهبر فرزانه ی انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان فرمودند : « بنده عقیده ام این است که اگر حتی در مسئله ی هسته ای هم همان جور که آنها دیکته می کنند ما پیش برویم و قبول کنیم دیکته ی آنها را ، باز هم حرکت مخرب آنها و تحریم های آنها برداشته نخواهد شد ؛ انواع و اقسام مشکلات را باز هم درست می کنند ؛ چو.ن با اصل انقلاب مخالفند ».

5-در پایان از ریاست جمهور محترم و نمایندگان ملّت درخواست می نماییم مدیران و وزرایی در جمهوری اسلامی ایران در رأس امور قرار گیرند که به وعده ها و نصرت الهی نسبت به مومنین باور قلبی داشته باشند و نصایح و راه کارهای ولی امر مسلمین امام خامنه ای دامت برکاته را به عنوان یک اعتقاد قلبی بر خود فرض و واجب دانسته و پذیرا باشند و در این برهه حساس ما نه تنها به مدیرانی در حد و اندازه جمهوری اسلامی ایران بلکه به مدیرانی در تراز انقلاب اسلامی احتیاج داریم.

والسلام

 

 

 

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

اگر دستگاه دیپلماسی دولتِ خود خوانده تدبیر و امید در  4 سال گذشته ، کلید حل مشکلات کشور را در گفتگو با کدخدایِ جهانی و یا به عبارت بهتر دشمن قسم خورده یِ ایران اسلامی به امید حل مشکلات اقتصادی جستجو می کرد و در همین راستا 4 سال فرصت ذی قیمت کشور را با مذاکرات دنباله دار با شیطان بزرگ  به نوعی به هدر داد ولی این تجربه ی تلخ ما را  امیدوار ساخته بود که این آزمایش خسارت بار برای دولت جدید درس عبرتی باشد که به این شیاطین دل نبندند؛ولی سفر وزیر خارجه به فرانسه نشان داد هنوز این فکر یعنی امید به دول غربی  برای حل مشکلات در دستگاه دیپلماسی وجود دارد و برگزاری دورهمی تروریستها در فرانسه بار دیگر هشداری به دستگاه دیپلماسی کشور بود که همانگونه که ،غیر قابل اعتماد بودن شیطان بزرگ در طی این سالها بارها تجربه شده لذا به نوچه های آمریکا از جمله فرانسه هم نمی توان اطمینان داشت زیرا این دول غربی و استعمارگر به نوعی خباثت و رذالت در وجودشان نهادینه شده است .

و برگزاری این گونه مراسم در فرانسه نشان دهنده یِ واقعیتی است؛ که اگر این دولتها خصوصا آمریکا،فرانسه و انگلیس خبیت در ظاهر با هم تفاوت هایی داشته باشند ولی در دشمنی و تلاش برای نابودی جمهوری اسلامی ایران با هم اتحاد ناگسستنی دارند و تنها راه مقابله با این دشمنان خبیث اجرای اقتصاد مقاومتی و بالا بردن توان علمی و نظامی کشور است.

والسلام
 • سید ابراهیم میرپورفرد