ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
 • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
  قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات

۱۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

بسمه تعالیدریافت
مدت زمان: 2 دقیقه 48 ثانیه
 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

بخش های مهمی از سخنان رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای در دیدار امروز معظم له

 

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان سخیف ، زشت ،ابلهانه ، آشفته و سراسر غیر واقعی رئیس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل تأکید کردند : این سخنان ناشی از قدرت نبود، بلکه ناشی از عصبانیت ، درماندگی و سبک مغزی است زیرا آمریکا یی ها از این که نقشه های چندین ساله آنها در منطقه غرب آسیا ، با حضور مؤثر جمهوری اسلامی ایران ، نقش بر آب شده است ، به شدت ناراحت و عصبانی هستند .

 

حضرت آیت الله خامنه ای ، مجلس خبرگان را مجلسی استثنایی و بی نظیر از لحاظ ترکیب ، کارکرد و وظایف خواندند و افزودند : این مجلس در کنار وظایف کنونی آن ، باید یک نگاه و ارزیابی کلان و راهبردی به مسیر و حرکت انقلاب اسلامی داشته باشد .

 

معظم له در بخشی دیگر از سخنان خود بیان نمودند:یکی از عناوین انقلاب ما،«نه شرقی و نه غربی»بود و امروز اگر چه قطب شرق وجود ندارد اما آمریکا و دولت های اروپایی با قدرت و قوت وجود دارند.«نه غربی» یعنی در سیاست،مجذوب و ملحق و مطیع و تحت تأثیر غرب نباشیم،در مسیر خواست آنها نیفتیم و کشور و فرهنگ آن را از آمیختگی با فرهنگ منحط غرب پالایش کنیم و مجلس خبرگان باید در این خصوص ارزیابی و مطالبه گری کند.

ایشان با تأکید بر این که این عزت به واسطه مجاهدت مردم و جوانان و ریخته شدن خون شهدا به دست آمده است . گفتند : شهید عزیز محسن حججی یک نمونه بود وما از این نمونه ها در میان جوانان بسیار داریم و خداوند متعال این نمونه را به دلایلی در مقابل دیدگان برجسته کرد تا همه تسلیم این حقیقت شریف شوند که انگیزه انقلابی در میان جوانان ، به فضل الهی روز به روز در حال افزایش است .

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به درخواست های بی شمار جوانان از طریق نامه و پیغام ، برای اجازه حضور در جبهه دفاع از حرم و مبارزه با دشمن ، خاطر نشان کردند : این ، همان انگیزه های رو به افزایش انقلابی در میان جوانان است و چنین انگیزه هایی در شرایطی که عوامل بازدارنده و وسوسه گر همچون فضای مجازی وجود دارد ، نشانگر معجزه و لطف الهی است .

رهبر انقلاب اسلامی همچنین ماه محرم را ماه امام حسین علیه السلام و ماه همه ارزش های متبلور در وجود مقدس آن حضرت همچون جهاد، شهادت ، اخلاص ، وفا ، گذشت ، اهتمام به حفظ دین خدا و ایستادگی در مقابل قدرت های معارض دین خواندند .

ایشان تأکید کردند : این حادثه در طول زمان زنده تر شده و گرامیداشت این حماسه عظیم ، هر سال نسبت به قبل پرشورتر و گسترده تر است که همین موضوع در بردارنده پیام و معنای خاصی است و به فضل الهی این جریان به رهبری امام حسین علیه السلام ، در دنیا پیش خواهد رفت .

پیش از سخنان رهبر انقلاب ، آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان ، مواضع انقلابی رهبر معظم انقلاب اسلامی را مایه دلگرمی مردم خواند و افزود : انقلابی بودن شرط موفقیت است و اگر انقلابی نباشیم ، توفیقی حاصل نمی شود .
 


دریافت
مدت زمان: 37 ثانیه

 

 


دریافت
مدت زمان: 33 ثانیه

 

 

 

 

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

رهبر انقلاب اسلامی امروز در مراسم دانش آموختگی دانشجویان علوم انتظامی سخنان مهمی در خصوص زفتار کینه توزانه یِ آمریکای جهانخوار (شیطان بزرگ ) ایراد قرمودند.دریافت
مدت زمان: 1 دقیقه 55 ثانیه


 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

تقلیل فاجعه میانمار به یک درگیری مذهبی بین مسلمانان و بوداییها درست نیست.این یک قضیه سیاسی است،زیرا مجری آن،دولت میانمار است و در رأس آن دولت نیز زنی بی رحم قرار دارد که برنده جایزه صلح نوبل بوده و با این اتفاقات،مرگ جایزه صلح نوبل رقم خورد.

این مسأله فاجئه آمیز میانمار ، حقیقتاً حادثه کم نظیری است جلو چشم یک و نیم میلیارد مسلمان و جلو چشم مجامع جهانی مدعی ، یک دولت بی رحمی ، مردم بی پناه را می کشد و آتش می زند / راه چاره این است که دولت های مسلمان عملا وارد شونند نمی گوییم لشکر کشی کنند ، امام در مجامع جهانی فشار سیاسی و اقتصادی بیاورند .

 


دریافت
مدت زمان: 28 ثانیه

 

 


دریافت
مدت زمان: 42 ثانیه

 

 

 

 


دریافت
مدت زمان: 36 ثانیه

 

 

 

 

 

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالیدریافت
مدت زمان: 1 دقیقه 39 ثانیه


 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰
بسمه تعالی
 پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:
 روز عید غدیر خم از شریف ترین اعیاد امت من استدریافت
مدت زمان: 4 دقیقه 47 ثانیه
 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

عاشقانه ترین اتفاق سال؛مادری که پس از 34 سال انتظارِ بازگشتِ فرزند ، ساعاتی پس از تشییع  پیکرِ فرزندِ دلاورش ،دعوت حق را لبیک گفته و به سرای باقی شتافت.

 


دریافت
مدت زمان: 1 دقیقه 47 ثانیه

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

این روزها مردم جهان نظاره گر تصاویر دلخراشی از نسل کشی و قتل عام مردم مسلمان میانمار توسط حکومتِ بودایی میانمار هستند.

در اینجا باید از مدعیان حقوق بشر در اروپا پرسید،شما که برای اعدام چند قاچاقچی مواد مخدر که باعث نابودی بسیاری از جوانان می شود فریاد وامصیبتا سر می دهید،شما که برای دستگیری تعدادی اغتشاش گر که مُخِلِ امنیت جانی و روانی مردم ایران در فتنه سال 1388 بودند تمام امکانات سیاسی و تبلیغاتی خود را بسیج نمودید،شما که برای مرگ چند حیوان کمپین های دفاع از حقوق حیوانات راه می اندازید چرا و به چه علت در مقابل نسل کشی مسلمانان میانمار که توسط رژیم صهیونیستی به جدیدترین سلاحها مسلح می شود سکوت کرده اید هر چند سکوت شما در مقابل این جنایات نشاندهنده یِ چهره یِ واقعی دموکراسی حاکم بر غرب است و می توان سکوت شما را نوعی حمایت از رژیم بودایی حاکم بر میانمار دانست و از شما بیش از این انتظاری نیست و این سکوت شما مسبوق به سابقه است همچنانکه شما در مقابل کشتار و نسل کشی مسلمانان بوسنی توسط دولت صربستان سکوت کردید،همچنانکه در مقابل کشتار مردم فلسطین و لبنان توسط رژیم صهیونیستی سکوت کرده اید،همچنانکه در مقابل کشتار مردم نیجریه سکوت کردید،همچنانکه در مقابل کشتار مردم سوریه،عراق،یمن،بحرین و ... تاکنون سکوت کرده اید.

شاید در اینجا پرسیده شود نقش کشورهای باصطلاح اسلامی در این کشتار و نسل کشی چگونه است، در اینجا باید گفت همه یِ مردم جهان در چند سال گذشته شاهد فجایع غیر قابل توصیفی در کشورهای مسلمان خصوصا سوریه،عراق و یمن بوده اند؛گروه هایی به ظاهر مسلمان با جذب نیرو از سراسر جهان خصوصا کشورهای اروپایی با عقبه یِ فکری وهابی که توسط حکام سعودی از لحاظ فکری و مالی و با حمایت مستقیم و غیر مستقیم دول اروپایی و خصوصا آمریکا در جهان اسلام شکل داده شد و این گروه های تروریستی برای رسیدن به مطامع سیاسی حامیان خود از هرگونه جنایتی فروگذار ننمودند و آیا از این حکومتهای مرتجع عربی که در راس آن حکومت سعودی می باشد و هر کدام به نوعی در جنایات گروه تروریستی داعش شریک بوده و هستند و دستان این حکومت ها در ریخته شدن خون مسلمانان سوریه،عراق،و یمن هویدا می باشد؛ می توان انتظار داشت در مقابل کشتار مسلمانان میانمار موضع گیری قاطع داشته باشند و در این میان تحرکات دولت ترکیه و خصوصا آقای اردوغان مضحک می باشد دولتی که روابط تنگاتنگی با رژیم کودک کش صهیونیستی دارد و در طول سالیان گذشته نقش بارزی در حمایت لجستیکی و ایجاد دالان عبور تروریستهای وحشیِ داعشی را از اروپا به سمت سوریه و عراق بعهده داشته حالا نقش حامی و مدافع مسلمانان میانمار را به خود گرفته.

با توجه به مطالب بیان شده می توان نتیجه گرفت وقتی کشورهای اروپایی از رژیم جعلی صهیونیستی و جنایات این رژیم آدم کش حمایت می کنند و همچنین این کشورها  با همراهی بعضی کشورهای باصطلاح مسلمان برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود اقدام به تشکیل گروهای تروریستی مختلف همچون داعش می نمایند که در طول چند سال گذشته با انواع و اقسام وحشی گریهای خود سعی نموده اند دولت های مردمی در سوریه و عراق را برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود سرنگون نمایند و یا وقتی حکومت خودکامه و خبیث عربستان برای دستیابی به مقاصد سیاسی خود به همراه تعدادی از کشورهای مرتجع و در سایه سکوت و حمایت آشکار کشورهای مدعی دموکراسی در چند سال گذشته دولت مردمی یمن را آماج شدید ترین حملات و حشیانه خود قرار می دهند و برای رسیدن به امیال و خواسته ای ناحق خود کشتار و قتل عام انسانها را مشروعیت می بخشند آیا می توان انتظار داشت در گوشه ای دیگر از جهان حکومتِ خودکامه یِ دیگری برای دست یابی به مقاصد حقیر سیاسی خود به این روشهای وحشیانه و غیر انسانی متوسل نشود.

 در پایان  انتظار می رود کشورهای آزاده یِ جهان و در راس آنها  ایران اسلامی که خود سالها است با تروریسم مورد حمایت غرب در حال مبارزه می باشد وارد میدان شده و با بسیج امکانات سیاسی ، تبلیغاتی و مالی خود از ادامه نسل کشی مسلمانان میانمار جلوگیری نمایند.

والسلام • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

امشب با حضور پرشور مردم شهرِ خون و قیام قم و زائران حرم حضرت فاطمه المعصومه سلام الله علیها مراسم باشکوهی در محکومیت کشتار مسلمانان میانمار در شبستان امام خمینی حرم مطهر کریمه یِ اهل بیت علیهم السلام برگزار شد .

در این مراسم باشکوه در ابتدا آیاتی از کلام الله مجید توسط جناب آقای خانی تلاوت شده و سپس پیام آیت الله سعیدی تولیت حرم مقدس در محکومیت کشتار مسلمانان قرائت گردید ایشان در قسمتی از پیام خود نسل کشی مسلمانان و آواره نمودن آنان از سرزمینشان را محکوم نموده و خواستار پایان سکوت مدعیان حقوق بشر و برخی دولتها و سازمانهای بین المللی شده و در ادامه این مراسم مداح اهل بیت به ذکر مصیبت پرداخته و در پایان حجت الاسلام خوانساری به ایراد سخنرانی پرداختند.


تصاویری از صحنه های دلخراش قتل عام و نسل کشی مسلمانان میانمار در سایه یِ سکوت مدعیان حمایت از حقوق بشر • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

1- لم یزل الله وحده لا شیء معه ثم خلق الاشیاء بدیعاً و اختار لنفسه احسن الاسماء.

خداوند از ازل تنها بود و چیزی با او نبود،سپس اشیاء را به صورت نو ظهور آفرید و برای خودش بهترین نام ها را برگزید .


2- التواضع ان تعطی الناس ما تحب ان تعطاه .

فروتنی آن است که با مردم چنان رفتار کنی که دوست داری با تو چنان باشند .


3- ان الله جعل الدنیا دار بلوی و الآخرة دار عقبی ریال و جعل بلوی الدنیا لثواب الاخرة سبباً و ثواب الاخرة من بلوی الدنیا عوضاً

هماناکه خداوند دنیا را سرای امتحان و آزمایش ، و آخرت را سرای رسیدگی ، و بلای دنیا را وسیله ثواب آخرت ، و ثواب آخرت را عوض بلای دنیا قرار داده است .


4- من هانت علیه نفسه فلاتا من شره .

کسی که خود را پست شمارد، از شر او در امان مباش .


5- الغضب علی من تملک لوم .

خشم به زیر دستان از پستی است .


6- المصیبة للصابر واحدةً و للجازع اثنتان .

مصیب برای صابر یکی است و برای کسی که بی طاقتی می کند ، دوتاست .


7- الناس فی الدنیا بالاموال و فی الاخرة بالاعمال .

میزان ارزیابی مردم در دنیا با اموالشان و در آخرت با اعمالشان است .


8- المقادیر تریک ما لم یخطر ببالک .

مقدرات چیزهایی را بر تو نمایان می سازد که به فکرت خطور نکرده است .


9- لو سلک الناس وادیاً وسیعاً لسلکت وادی رجل عبدالله وحده خالصاً .

اگر مردم به راه های گوناگون روند ، من به راه کسی که تنها خدا را خالصانه می پرستد، خواهم رفت .


10- اظهار الشی قبل ان یستحکم مفسدة له .

آشکار کردن هر کاری پیش از آن که به سامان برسد ، آفت آن کار است .


11- ان لله بقاعاً یحب ان یدعی فیها فیستجیب لمن دعاه و الحیر منها .

همانا برای خداوند بقعه های است که دوست دارد در آنها به درگاه او دعا شود و دعای دعا کننده را به اجابت برساند و حائر حسین علیه السلام یکی از آنهاست .


12-العقوق یعقب القلة الی الذله .

نارضایتی پدر و مادر ، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند .
 • سید ابراهیم میرپورفرد