ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
 • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
  قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
 • ۹۶/۰۲/۱۶
  قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات

۳۵۴ مطلب توسط «سید ابراهیم میرپورفرد» ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

در دیدار امروز نخبگان و استعدادهای برتر علمی با رهبر انقلاب اسلامی

رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای: کشورهایی که در مسیر رشد جهشی قرار دارند عمدتاً در آسیا هستند، بنابراین باید نگاهمان به شرق باشد. نگاه به غرب و اروپا جز معطل ماندن، منت کشیدن و کوچک شدن فایده ای ندارد/ دشمن دنبال انحصار علمی است و برای همین دانشمندان را ترور میکنند. یک جنگ تبلیغاتی علیه کشور ما در جریان است. دشمن مهمترین کاری که میخواهد بکند، تصویرسازی برای اغوای افکار عمومی دنیا و کشور است.

امیدواریم غرب باوران و مجیز گویان اروپایی در دولت تدبیر و امید و خصوصاً وزارت خارجه سخنان امروز ولی امر مسلمین برایشان اتمام حجتی بر پایان امید واهی داشتن به اروپا برای حل مشکلات کشور باشد، هر چند به نظر اینجانب کسانی که مدارک تحصیلی خود را از کشورهای اروپایی اخذ کرده و سالهای متمادی در این کشورها زندگی کرده و در حال حاضر با کمال تاسف فرزندانشان در این کشورها زندگی می کنند به آسانی نمی توانند  دل از قبله یِ آمال و آرزوهایشان -غرب- جدا کنند.

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

کاپیتولاسیون تلفظ فرانسوی از واژه یCapitulationمی باشد. این واژه دارای معانی مختلفی از جمله تسلیم شدن، سازش کردن، گذشت کردن، تنظیم کردن قرارداد یا مشخص کردن عناوین و شرایط یک عهدنامه است و کاپیتولاسیون در حقیقت همان حق قضاوت کنسولی است که قضاوت نهایی راجع به اقدامات یک تبعه خارجی در کشور دیگررا بر عهده ی قوانین آن کشور نمی داند، بلکه بر عهده ی قوانین دولت متبوع این فرد می باشد که این قرار داد استعماری در رژیم پهلوی در خصوص مستشاران آمریکایی در ایران اجرایی گردید که با اعتراض شدید معمار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)روبرو گردید و در نهایت پس از پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ 23 اردیبهشت 1358 این قرار داد استعماری ملغی گردید.

ولی متاسفانه پس از گذشت  40 سال از پیروزی از انقلاب اسلامی -که ماحصل خون صدها هزار شهید و جانباز بوده-در چند سال گذشته با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید شاهدیم دولت مستقر و خصوصا مجموعه یِ عریض و طویل وزارت خارجه در مقابل تمام بی حرمتی ها و خباثت های چشم آبی های اروپایی با سکوت،سازش و گذشت به نوعی مجری خاموش کاپیتولاسیون -به معنای سازش و تسلیم-در قبال کشورهای اروپایی گردیده است .

با مروری به وقایع چند سال گذشته و خصوصاً روزهای اخیر شاید بتواند گوشه هایی از این ماجرا ی تاسف بار را روشن نمود.

1-تلاش گسترده یِ دولت تدبیر و امید  و حامیان فکری این جریان برای بسط و توسعه روابط گسترده با رژیم خبیث انگلیس .

2-تلاش گسترده یِ دولت تدبیر و امید و حامیان فکری این جریان برای بسط و توسعه روابط گسترده با رژیم فرانسه از جمله بستن قرار داد محرمانه با شرکت رنو فرانسه و شرکت بدنام نفتی توتال و قرار دادهای محرمانه دیگر که ماجرای قرار داد با شرکت بدنام توتال خود غِصه یِ پر غُصه ای است.

هر چند بر همگان واضح و مبرهن است که این دو کشور و سایر کشورهای اروپایی همچون آلمان در طول جنگ 8 ساله یِ تحمیلی از حامیان اصلی صدام بوده و با فروش تجهیزات پیشرفته یِ نظامی نقشی پر رنگی در به شهادت رساندن هزاران جوان این مرز و بوم را بازی نمودند و در حال حاضر هم این دو کشور از حامیان اصلی گروه های تروریستی خصوصاً منافقین بوده و هر ساله شاهد برگزاری تجمعات این گروه های تروریستی در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی هستیم.

با تمام این اوصاف این روزها شاهدیم  کشورهای اروپایی با  پی بردن به این حقیقت که دولتمردان دولت تدبیر و امید برای ادامه یِ حیات سیاسی خود در ایران امید فراوانی به ادامه روابط با کشورهای اروپایی داشته و دارند از هرگونه عمل خباثت آمیز بر علیه ملت و دولت ایران ابایی ندارند که می توان در این خصوص به بازداشت دیپلمات ایران در آلمان و تحویل دیپلمات ایرانی به کشور  بلژیک،اخراج دیپلمات ایرانی از فرانسه،برگزاری مهمانی مختلط در سفارت فرانسه با حضور دختران ایرانی و سکوت وزارت خارجه ،سخنان مداخله جویانه یِ مختلف روسای کشوری اروپایی در خصوص قدرت موشکی ایران و موارد متعدد دیگری و سکوت و انفعال وزارت خارجه همگی موید این مطلب است که وزارت خارجه بجای دفاع از اقتدار ایران اسلامی با انفعال خود -در خصوص توهین ها و تحقیر های ممتد کشورهای اروپایی بر علیه ایران -مجری خاموش کاپیتولاسیون در خصوص کشورهای اروپایی گردیده است.

در اینجا باید به دولت مردان دولت تدبیر و امید و وزارت خارجه چنین گفت : اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی با ریخته شدن خون صدها هزار شهید و جانباز در سایه یِ تعالیم اسلام ناب محمدی و با تبعیت از ولایت فقیه حاصل گردیده و اگر شماها قادر به افزایش این اقتدار نیستید لااقل با ایستادگی و عدم  پذیرش تحقیرهای ممتد اروپاییان به این اقتدار خدشه وارد ننمایید.

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

وقتی در ابتدای شکل گیری دولت آقای روحانی آقای ظریف در جمع دانشجویان چنین گفت: آمریکا می تواند با یک بمب هسته ای تمام سیستم های دفاعی ایران را از کار بیندازد.

چنین به نظر رسید چون جناب آقای ظریف قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به آمریکا مهاجرت کرده و مدارک تحصیلی خود را طی سالهای طولانی زندگی در آمریکا از دانشگاه های این کشور کسب نموده ،قاعدتا مثل مردم آمریکا تحت تاثیر تبلیغات وسیع شبکه های خبری آمریکا و خصوصا سینمای هالیوود قرار گرفته و هژمونی و برتری خیالی آمریکا را پذیرفته ، ولی با مرور مواضع و عملکرد جناب آقای ظریف در طول مذاکرات برجام و خصوصا با برنامه ای که ایشان و جناب آقای صالحی در مجلس شورای اسلامی برای متقاعد ساختن نمایندگان ملت در مجلس برای پذیرش برجام اجرا نمودند و در بازی جدیدی که در مجلس برای تحمیل لوایح باقیمانده ی FATF در مجلس اجرا نمودند و در پایان با اذعان نمودن اینکه نه من و نه رئیس جمهور در خصوص موفقیت آمیز بودن این لایحه هیچ تضمینی نمی دهیم ولی با تصویب این لایحه بهانه را از دست آمریکا می گیریم  باید از آقای ظریف پرسید آیا شما در هر قضیه ای که آمریکا ناراضی بود مأموریت دارید مجلس را قانع نمایید با تصویب لوایحی از نارضایتی آمریکا و کشورهای اروپایی جلوگیری کنید .

با این تفاسیر باید گفت جناب آقای ظریف با وجود امثال شما نه آمریکا و نه سایر کشورهای اروپایی -که بسیاری از دوستان شما مدارک تحصیلی خود را از همان کشورها اخذ نموده اند -واقعاً نیازی به سفارت خانه در ایران ندارند چون شما و همفکرانتان در دولت و مجلس می توانید دغدغه و نگرانیهای دشمنان انقلاب اسلامی را به آسانی مرتفع سازید.

روزی دشمنان ایران خصوصاً آمریکا و کشورهای اروپایی از توسعه توانمندی صلح آمیز هسته ای نگران می شوند پس باید برای رفع نگرانی دشمن زیر ساختهای هسته ای را نابود کرد ،قلب راکتور هسته ای اراک را با بتن پر کرد ،مرکز تحقیقات هسته ای فردو را تبدیل به موزه کرد و صدها دوربین برای نظارت دشمنان در مراکز هسته ای ایران کار گذاشت.

روزی دیگر دشمنان ایران برای در اختیار گرفتن قدرت مالی و پولی ایران از عدم تصویب لایحه FATF در ایران ناراضی هستند پس باید این خواست دشمنان را اجرایی نمود .

روزی دیگر دشمنان ایران از قدرت موشکی بازدارنده جمهوری اسلامی ایران در برابر زیاده خواهی دشمنان نگران هستند و شما و همفکرانتان دوباره در مجلس حاضر شده و....

روزی دیگر دشمنان ایران از ارتباط ایران با جنبش های آزادیبخش خصوصاً حزب الله لبنان دچار نگرانی می شوند و ادامه ارتباط با ایران را به قطع ارتباط ایران با حزب الله لبنان منوط می کنند و شما و همفکرانتان دوباره در مجلس حاضر شده و ....

روزی دیگر دشمنان ایران اسلامی به بهانه حفظ آزادیهای فردی از عدم به رسمیت گروه های فاسد همچون همجنس بازان دچار نگرانی هستند و شما و همفکرانتان ....

روزی دیگر و بهانه ای دیگر و حضور شما در مجلس ....

جناب آقای ظریف با این تفکر آیا شما وزیر خارجه ایران اسلامی هستید و یا حافظ منافع نامشروع آمریکا و اروپا.

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

برای شناخت ترفندهای گروه های به اصطلاح اصلاح طلب در راستای ادامه ی عمر سیاسی خود مجبور خواهیم بود چند سالی به عقب برگردیم .

سال 1392 همزمان با تبلیغات ریاست جمهوری گروه های به اصطلاح اصلاح طلب وارد کارزار انتخاباتی شده و همگی پشت سر آقای روحانی به خط شدند،خاتمی ،سید حسن خمینی،ناطق نوری ،کارگزاران سازندگی و ... و کار بجایی رسید که دشمنان انقلاب اسلامی هم وارد صحنه شده و با تخریب گسترده رقبای انتخاباتی آقای روحانی سعی نمودند در نتیجه انتخابات تاثیر داشته باشند و در این فضای مبهم و غبار آلود آقای روحانی با سوء استفاده از فشارهای دشمنان انقلاب اسلامی که با دادن پالس هایی از سوی بعضی از نیروهای داخل نظام به دشمن و بخصوص سران فتنه 88 ایجاد شده بود وارد صحنه شده و با ترسیم آینده ای روشن و با دادن وعده های گوناگون از جمله برگرداندن عزت به ایران -هر چند به زعم باطل ایشان عزت ایران اسلامی ماحصل تلاش امثال او نبوده بلکه عزت ایران اسلامی ماحصل دین مبین اسلام ،مقاومت ملت سلحشور ایران در مقابل جبهه استکبار و تبعیت از ولایت و خون شهیدان حاصل شده-و رفع تحریمها ی ظالمانه دشمنان توانست آرای مردم را به سمت خود جذب نماید و ایشان پس از به دست گرفتن قوه ی مجریه چند سال تمام سعی و کوشش خود را بر رفع تحریمها و مذاکره با دشمنان انقلاب اسلامی متمرکز نمود و با نزدیک شدن به پایان دولت خود سعی نمود به هر صورت ممکن قرار دادی با دشمنان انقلاب اسلامی منعقد نماید تا در انتخابات دور بعد با این دستاورد موهوم و خیالی بتواند دوباره سکان اجرایی کشور را در دست گیرد و لذا برای تحقق این خواسته در نهایت با نابودی زیر ساخت های هسته ای و قبول شروط دشمنان انقلاب اسلامی و بدون گرفتن تضمین های لازم برجام تحمیلی را به کشور تحمیل نمودند و هنوز ملت فراموش نکرده و صدای شخص روحانی را در گذر زمان می شنویم  که چگونه روحانی و اطرافیانش برای فریب افکار عمومی وتحمیل برجام چه دروغ هایی را به ملت تحمیل نمودند از قبیل تا برجام را قبول نکنیم مشکل آب،اشتغال و... حل نمی شود و یا اگر برجام را قبول کنیم هر روز اینقدر میلیون دلار سود به کشور سرازیر می شود و با غوغا سالاری رسانه ای چنان عرصه را بر دلسوزان جمهوری اسلامی تنگ نمودند که صدای هر مخالف برجام را نه تنها در گلو خفه بلکه مخالفان این قرار داد استعماری را شریک صهیونیست ها قلمداد نمودند و با این ترفند در نهایت برجام را به ایران اسلامی تحمیل نمودند و متاسفانه آنچنان تبلیغات رسانه ای دولتمردان ،مردم را فریب داده بود که با کمال تاسف شاهد بودیم پس از پذیرفتن این ننگین نامه بخشی از مردم به خیابان ها ریخته و به شادمانی پرداختند به هر حال 4 سال از وقت طلایی کشور در مذاکرات طولانی برجام سپری گردید و باز آزمونی دیگر .

انتخابات سال 1396 فرا رسید مردمی که 4 سال سرگرم برجام شده بودند و ماحصل برجام را با تمام وجود خود حس کرده بودند و تنها دستاورد برجام برایشان تعطیلی کارخانه ها و رکود اقتصادی بیشتر شده بود دوباره در آزمون انتخابات 1396 قرار گرفته و دولتمردان دولت مستقر که دیگر دروغهای برجامی شان برای مردم رنگی نداشت متوسل به دروغی دیگر شدند و به دروغ چنین وانمود کردند که ما با قبول برجام سایه ی جنگ را از کشور دور کرده ایم و اگر ما در راس امور باقی نمانیم و اگر فلان کاندید در انتخابات پیروز شود سایه ی جنگ بر کشور مستولی می شود و با ترساندن مردم از جنگ موهوم و خیالی و با بسیج امکانات دولتی و به خط کردن استانداران،فرمانداران،بخشداران و دهیاران دوباره سکان مدیریت اجرایی کشور را در دست گرفتند و متاسفانه این روزها شاهد بودیم دولتی که 6 سال از وقت کشور را در امید بستن به دشمنان انقلاب اسلامی -آمریکا،انگلیس،فرانسه،آلمان-برای زندگی بهتر و گشایش اقتصادی به هدر داده دست از این قمار بازی با دشمنان انقلاب اسلامی دست بر نمی دارد و باز به امید رفع تحریمها حاضر شده لایحه ننگین دیگری -FATF-را به کشور تحمیل نماید یعنی اگر با پذیرش برجام زیر ساختهای هسته ای و اقتصادی کشور را به دشمنان تسلیم نمود دوباره در خیانتی دیگر زیر ساختارهای مالی کشور را به دشمنان تقدیم نمود .

با مروری کوتاه بر 6 سال زمامداری این جریان مشخص می شود این جریان ادامه عمر سیاسی خود را بر 2 پایه استوار نموده .

ا-تطمیع : یعنی به مردم چنین القاء می کنند که اگر بدنبال زندگی بهتر و رفع تحریمها هستید باید به ما رای بدهید.

2-تهدید:یعنی به مردم چنین القاء می کنند که اگر بدنبال صلح هستید و می خواهید جنگ نشود باید به ما رای بدهید .

و لذا شاهد هستیم که چگونه رهبران این جریان واداده از آرمانهای انقلاب اسلامی با استفاده از همین دو حربه تاکنون توانسته اند  خواست های خود را به جمهوری اسلامی ایران تحمیل نمایند.

و در اینجا باید از این آقایان پرسید شماها برای باقی ماندن در قدرت تا چه زمانی می خواهید به دور تسلسل تهدید و تطمیع ادامه دهید و امیدواریم به فضل الهی در انتخابات های پیش رو خصوصا مجلس شورای اسلامی ، مردم ایران اسلامی با بصیرت مثال زدنی خود خط بطلانی بر تفکر جریان تهدید و تطمیع کشیده و دویاره قطار انقلاب اسلامی را به ریل اصلی خود که همان ،ما می توانیم باز گردانده و تفکر ما نمی توانیم و نمی شود را به زباله دان تاریخ انقلاب اسلامی بسپارند.

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۱
 • ۰
 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۱
 • ۰

بسمه تعالی

پس از باج دادن های متعدد به دشمنان انقلاب اسلامی توسط روحانی و لاریجانی در سالهای اخیر از جمله برجام ،2030،FATF،حمایت از شرکت بدنام و بد سابقه توتال فرانسه و ....

مرور دوباره سخنان حقارت آمیز وزیر خارجه ایران اسلامی در مجلس برای متقاعد ساختن نمایندگان برای تصویب لایحه ننگین خود تحریمی FATF شاید نشان دهنده ی اوج ذلت پذیری این دانش آموخته غرب(ظریف) باشد.

ایشان در مجلس با صدای رسا بیان نمود نه من و نه رئیس جمهور در خصوص سند FATF تضمینی نمی دهیم ولی با تصویب این سند بهانه را از آمریکا می گیریم در اینجا باید از این دانش آموخته آمریکا پرسید حد بهانه های آمریکا چه اندازه است شاید فردا آمریکا بگوید دولت جمهوری اسلامی ایران برای احترام به آزادی های فردی باید از اجرای احکام اسلام دست بردارد و به طور مثال باید شرب خمر،حجاب ،هم جنس بازی  و ... در ایران آزاد شود و اگر نشود ما فشار را بر شما کاهش نمی دهیم و آیا دوباره ظریف در مجلس حاضر خواهد شد و برای کاهش فشار بر ایران چنین سخنان ذلت باری خواهد گفت.

این انقلاب از دانش آموختگان غرب ضربات سختی خورده است هنوز فراموش نکرده ایم بنی صدر خائن با استراژی دادن زمین و گرفتن فرصت چه خیانت سنگینی به این ملت نمود و رزمندگان مدافع خونین شهر (خرمشهر) را در تنگنا قرار داد و سخنان امروز ظریف در خصوص پذیرش خواست های دشمنان بار دیگر تداعی کننده ی افکار امثال بنی صدر بود و لذا می توان چنین نتیجه گرفت کسانی که سالها از عمر خود را در غرب سپری کرده اند نمی توانند حافظان خوبی برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی باشند .

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی 

در طول 5 سال از گذشت دولت خود خوانده ی اصلاحات سومین خیانت در پرونده ی روحانی و لاریجانی ثبت شد.

1-خیانت اول که پس از سالها تعطیلی کشور و بسیج دستگاه سیاست خارجی کشور و دولت  و با حمایت بدون قید و شرط شخص لاریجانی بر ایران اسلامی تحمیل شد خیانت برجام بود که با نابودی قسمت اعظم توانمندی های هسته ای اجرایی گردید و دشمنان انقلاب اسلامی را بر مراکز هسته ای ما مسلط نمود و در مقابل این خیانت تنها دستاورد برای ایران اسلامی به قول رئیس بانک مرکزی روحانی -تنها هیچ-بود.

2-خیانت دوم که بدون سر و صدا و با همکاری شخص لاریجانی در کشور اجرایی گردید سند ننگین 2030 بود که قرار بود دشمنان اسلام را بر مراکز آموزشی ایران مسلط نماید و عمق این فاجعه آنچنان سنگین بود که رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای وارد صحنه شده و از ادامه این خیانت روحانی و لاریجانی جلوگیری نمودند.

3-خیانت سوم  که توسط شخص روحانی و با همکاری  شخص لاریجانی بر این سرزمین اسلامی تحمیل شده خیانت پذیرش لایحه FATF بوده.

به طور قطع و یقین این 3 خیانت در طول 5 سال در پرونده ی این اشخاص در تاریخ ایران اسلامی ثبت خواهد شد و آیندگان باید در خصوص این خیانت ها قضاوت کنند.

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

هنوز فراموش نکرده ایم جناب آقای روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تبلیغات انتخاباتی خود تنها راه حل برای رفع تحریمهای ظالمانه دشمنان ایران اسلامی  را در مذاکره با آمریکا دانسته و در نهایت هم با فشار شدید تبلیغاتی و رسانه ای و با همراهی شخص لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی توانست برجام نافرجام را به ایران اسلامی تحمیل نمود و با نابودی بخش عظیمی از زیر ساختهای هسته ای دانسته و یا ندانسته خواست دشمنان انقلاب اسلامی را اجرایی نمود و با کمال تاسف تنها دستاورد این خیانت پیشروی دشمن و فشار بیشتر بر ایران اسلامی بود و متاسفانه این روزها شاهدیم مقامات غربزده نفوذی در دولت که برای تحمیل سایر برجام های طراحی شده از سوی دشمنان بهانه ای ندارند در مقابل گرانی های افسار گسیخته ارز و فشار مضاعف بر مردم سکوت کرده اند که این سکوت و انفعال دولت بسیاری از سیاسیون منصف را به این نتیجه رسانده که عمدی در این کار وجود دارد و دولتمردان در دولت روحانی و عناصر پشت پرده و خصوصا شخص لاریجانی می خواهند آنقدر فشار بر مردم را زیاد نموده که جمهوری اسلامی را وادار نمایند  به لایحه استعماریFATF بپیوندد و راه را بر فشارهای بیشتر اربابان انگلیسی و آمریکایی خود برای تحمیل سایر برجام ها یعنی برجام موشکی ،برجام به رسمیت شناختن همجنس بازان و بهائیت ،برجام به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی و در نهایت نابودی ایران اسلامی هموار نمایند.

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

بسمه تعالی

مردم انقلابی و با بصیرت شهر مقدس  قم در پایان مراسم نماز جمعه این هفته 6 مهر ماه 1397 با اجتماع در درب ورودی مصلای قم انزجار و خشم خود را از تلاش رئیس مجلس شورای اسلامی آقای لاریجانی برای تصویب لایحه ی استعماری FATF که به برجام 2 مشهور شده ابراز نمودند .

در این مراسم چند نفر از طلاب جوان با ایراد سخنرانی ابعاد این لایحه ی استعماری را بیان نموده و از مردم خواستند با هوشیاری و مطالبه گری خود نگذارند این لایحه ی استعماری توسط نمایندگان ملت بر این کشور تحمیل شود و مردم خشمگین از این خیانت که هنوز تصویب 20 دقیقه ای برجام هسته ای توسط لاریجانی و حامیان دولت در مجلس را فراموش نکرده اند ،بارها با شعارهای خود از سخنان طلاب جوان و با بصیرت حمایت کردند ّ، در طول این مراسم طلاب جوان و مردم با حمل دست نوشته های متعدد ابعاد این لایحه ی استعماری و اعتراض خود را به تصویب لایحه ای که توسط دشمنان این ملت طراحی شده و چند ماهی است که توسط عقبه ی داخلی دشمن سعی در به تصویب نمودن این لایحه توسط  نمایندگان این ملت را دارند به گوش مسئولین رساندند.

والسلام

 • سید ابراهیم میرپورفرد
 • ۰
 • ۰

سمه تعالی

با نگاهی گذرا به رخدادهای یک دهه گذشته می توان چرایی حمایت این جریان-واداده از خط اصیل امام راحل- از جرثومه های فساد را تا حدودی مشخص نمود .

در جریان فتنه 1388 همگی شاهد بودیم گروههای که در ظاهر هیچگونه سنخیتی با هم نداشته همچون سلطنت طلب،منافقین،بهائیان،بخشی از دراویش وابسته به بیگانه و ... در اتحادی کم سابقه با حمایت وسیع رسانه ای آمریکا ،انگلیس،صهیونیزم و ... در حمایت از کاندیدای شکست خورده در انتخابات وارد صحنه شدند و جریان به اصطلاح اصلاحات هم در اتحادی نانوشته برای فشار به جمهوری اسلامی و رسیدن به مقاصد حقیر سیاسی نه تنها صف خود را از این گروهها  جدا ننمود بلکه تاکنون سعی نموده با حمایت از چنین گروه ها و فرقه هایی از پتانسیل این گروه ها برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود بهره برداری نماید که در این خصوص می توان به ملاقاتهای ممتد دختر مرحوم هاشمی رفسنجانی با وابستگان فرقه ی ضاله بهائیت و حمایت میر حسین موسوی از کسانی که در روز عاشورا در فتنه ی 1388 دست به آن جنایت های هولناک زده اشاره نمود و موارد بیان شده و بسیاری دیگر از موارد می تواند شاهدی بر این مدعا می باشد که این جریان بدنبال استفاده از این جرثومه های فساد برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود است و یا اگر به حوادث ماههای گذشته  از قبیل اغتشاشات دی ماه 1396 -که در سایه ی فشارهای اقتصادی دولت مستقر ایجاد گردید- و همچنین ماجرای دامن زدن به بی حجابی و فساد اجتماعی در قالب دختران خیابان انقلاب و در آخرین این موارد حمایت از دراویش داعشی توجه شود باز به خوبی مشخص می شود چرا سران این جریان و حتی تعدادی از نمایندگان لیست امید به بهانه ی حمایت از آزادی های  مدنی از این عناصر خود فروخته و فاسد حمایت می نمایند زیرا رهبران اصلی این جریان امید دارند با ایجاد فشار بیشتر به مردم و جدا نمودن ملت از جمهوری اسلامی و دامن زدن به فسادهای مختلف اجتماعی و اخلاقی در نهایت فضایی ایجاد نمایند که در برهه ای حساس با استفاده از پتانسیل چنین گروه هایی بتوانند ضربه ای اساسی به جمهوری اسلامی وارد نمایند .

والسلام
 • سید ابراهیم میرپورفرد