ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

اخیرا جناب آقای لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در خصوص مباحث اقتصادی که توسط کاندیداهای محترم مطرح شده موضع گیری نموده اند ایشان در مراسم افتتاح تالار بزرگ غرب استان تهران گفته اند «مردم صدقه نمی خواهند  بلکه زمینه برای تولید می خواهند» و در قسمتی دیگر چنین بیان نموده «کرامت امت ما بالاتر این است که با صدقه زندگی کنند » و همچنین در قسمتی دیگر چنین گفته اند « سوال این است که آیا با این پول دادن ها تولید یا اشتغال ایجاد می شود ؟ این طور نیست ، زیرا این حرف خلاف است » .

با تشکر از موضع گیری سریع جناب آقای لاریجانی در خصوص سخنان کاندیداهای محترم ولی امیدوارم ایشان به چند سوال زیر هم پاسخ داده و در قبال این سوال ها موضع شفاف خویش رابیان نمایند .

1- جناب آقای لاریجانی همان طوری که می دانید صدقه یعنی کسی که پول متعلق به خودرا به دیگری بدهد ولی دادن پول به اقشار ضعیف جامعه پول شخصی هیچ فردی نمی باشد بلکه پول بیت اAلمال است که متعلق به مردم می باشد پس آیا دادن چنین پول هایی به مردم ضعیف که در طول 4 سال گذشته جمع کثیری از آنان از کار بیکار شده اند صدقه محسوب می شود ؟

2- در سخنان خود از کرامت ملت دفاع کرده اید جناب آقای لاریجانی به نظر می رسد شما از جمله مدیرانی هستید که بهتر است گاه گاهی پیاده در سطح شهر قدم بزنید و ببنید در دل شب مردان و زنانی از روی ناچاری در سطح شهر برای امرار معاش در سطل ها و کیسه های زباله به جمع آوری مواد بازیافتی مشغول هستند آیا این روند با کرامت انسانی همخوانی دارد ؟

3- جناب آقای لاریجانی شما که سالهاست بر کرسی ریاست مجلس تکیه زده اید آیا پس از چهار سال مذاکرات خفت بار موسوم به برجام که ایران اسلامی برای تحقق این برجام نافرجام میلیاردها دلار زیرساخت های هسته ای خود را نابود نمود و جنابعالی در تصویب این قرارداد نقش بسزا و مهمی بعهده داشته اید و آن را در بیست دقیقه در مجلس به تصویب رسانیدید در حال حاضر جوابگوی این اموال نابود شده  بیت المال که ماحصل تلاش دانشمندان وشهدای هسته ای ما بود ، هستید ؟

4- جناب آقای لاریجانی چرا جنابعالی در قبال پرداخت حقوق های نجومی 50 ، 60 ، 100 و ... میلیون تومانی که به بعضی از آقایان در این دولت پرداخت شده و می شود تاکنون موضع گیری شفاف نداشته اید و آیا پرداخت این مبالغ بی حساب و کتاب به افراد وابسته به جریان قدرت حق آنان است ولی پرداخت مبالغ ناچیزی به دهک های پایین جامعه از نظر شما صدقه و خلاف قانون است و نیازمند موضع گیری حضرتعالی میباشد؟

 جناب آقای لاریجانی لازم است به شما متذکر شویم ای کاش در قبال کشتار زائرین خانه خدا ، زانو زدن وزیر خارجه در مقابل شیخ کویت ، تحقیر ایرانیان در اقصی نقاط جهان هم شاهد موضع گیری های قاطع جنابعالی می بودیم و همین قدر باید به حضرتعالی یادآور شد که اگر در حادثه منا فریاد حیدری رهبری انقلاب اسلامی امام خامنه ای نبود حتی جنازه های شهدای منا هم به ایران اسلامی باز نمی گشت .

جناب آقای لاریجانی شایسته نیست برای دو دوره ای شدن این دولت حتی زمانی که کاندیدایی می خواهد برای کرامت مردم این سرزمین قدمی بردارد موضع گیری نمایید زیرا هم دولت مردان و هم همه آحاد ملت می دانند که شما چه نقش پرباری در اقدامات این دولت تاکنون به عهده داشته اید .


والسلام

  • ۹۶/۰۲/۱۳
  • سید ابراهیم میرپورفرد

نظرات (۲)

با تشکر مطلب از استحکام لازم برخوردار است
امیدواریم دکتر لاریجانی بیش از این با حمایت های بی حد و مرز از دولت حجت الاسلام روحانی خود را در نزد ملت ایران منفور ننماید