ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

جناب آقای لاریجانی که از سالیان گذشته  تا به امروز  ریاست مجلس شورای اسلامی را به عهده داشته با توجه به توانمندی های منحصر بفرد ایشان و نقش ویژه ای که در 4 سال گذشته در اجرا نمودن اهداف حجت الاسلام روحانی به عهده داشته اند تاکنون بهترین و همسو ترین فرد در قوه ی مقننه در راستای اجرای اهداف جناب روحانی رئیس جمهور منتخب بوده اند از جمله ویژگی های ایشان می توان موارد متعددی را بیان نمود :

1-ایشان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به منتسب نمودن خود به جناح اصولگرا در مناصب مختلفی مشغول فعالیت شده و لذا همین انتصاب ایشان به جناح اصولگرا باعث شده گزینه ای مناسب برای اجرایی نمودن برنامه های جناب آقای روحانی تاکنون باشد.

2- جناب آقای لاریجانی با منتسب نمودن خود به جناح اصولگرا توانست در رقابت های دوره های قبل مجلس شورای اسلامی  رأی اول مردم شهر مقدس قم را برای نماینده گی مجلس شورای اسلامی کسب نماید ،هر چند با عدم حمایت جناح اصولگرا در قم از ایشان در دوره یِ گذشته ایشان به عنوان نماینده یِ دوم مردم شهر مقدس قم راهی مجلس شورای اسلامی شد و لذا همین جایگاه دکتر لاریجانی می تواند پتانسیل خوبی برای ارتباط رئیس جمهور روحانی  با علما و مراجع قم با ایشان باشد.

3-جناب آقای لاریجانی در 4 سال گذشته نقش بسزایی در اجرای برنامه های جناب آقای روحانی رئیس جمهور مستقر به عهده داشته اند که می توان ار مهمترین این موارد خنثی نمودن تلاش نمایندگان دلسوز در روشن نمودن خسارتهای زیان بار تصویب برجام را نام برد که با تلاش و مدیریت جناب لاریجانی نه تنها تلاش یک ماهه یِ کمیته بررسی برجام به مدیریت دکتر زاکانی کنار گذاشته شد بلکه در اقدامی محیر العقول این سند خفت بار و زیان بار در 20 دقیقه به تصویب رسید.

4-با تساهل و تسامح جناب لاریجانی سند ذلت بار 2030 از مجلس عبور داده شد و پس از گذشت 6 ماه از اجرایی شدن این سند خفت بار در سایه سکوت مجلس و سایر نهادهای نظارتی و پس از  هشدارهای مکرر رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای هنوز هم مجلس شورای اسلامی در مقابل این موضوع ، اقدامی قاطع صورت نداده.

5-عدم موضع گیری قاطع ایشان و به انفعال کشیدن مجلس شورای اسلامی در خصوص حقوق های نجومی،دخالت شدید مدیران اجرایی دولت مستقر در انتخابات ریاست جمهوری،قرار دادهای نفتی بسته شده دولت مستقر با شرکتهای بدنام اروپایی،قرار دادهای متعدد و محرمانه دولت مستقر با شرکتهای فرانسوی،نقض متعدد برجام توسط شیطان بزرگ و موارد متعدد دیگر که در تمام این موارد جناب لاریجانی نه تنها موضع گیری نداشته بلکه با منفعل ساختن مجلس از اقدام نمایندگان به نوعی جلوگیری نموده.

6- ولی نباید از جاده یِ انصاف خارج شویم جناب آقای لاریجانی در هنگام تبلیغات انتخابان ریاست جمهوری در خصوص بیان کمک به دهک های پایین جامعه توسط حجت الاسلام دکتر رئیسی در سریع ترین زمان ممکن موضع گیری نموده و این کار را خلاف قانون بیان نمود.

در پایان از آقای لاریجانی انتظار داریم همانگونه که در خصوص سخنان یک کاندید احساس تکلیف کرده و موضع گیری می نمایند در خصوص خیانتهای مختلفی که تاکنون در خصوص برجام، سند 2030،قراردادهای خسارت بار نفتی و تجاری با کشورهای اروپایی و ... هم روی داده ،احساس تکلیف ایشان غلیان کند و از حقوق ملت مظلوم ایران دفاع کنند.

به امید آنروز.

والسلام

  • ۹۶/۰۴/۱۴
  • سید ابراهیم میرپورفرد

نظرات (۱)

احسنت ...