ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

بخش هایی از سخنان مهم رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دیدار هزارن نفر از مردم استانهای قزوین،زنجان و سمنان:

-هر انتخاباتی که در دوره های مختلف برگزار می شود ، در واقع صحنه درخشش ملت ایران و حماسه عظیم مردمی است که موجب افزایش عزت ملت وقدرت ملی می شود .

- مردم سالاری دینی یک تجربه جدید بود که بوسیله نظام جمهوری اسلامی و امام بزرگوار ، به بشریت عرضه شد و ملت ایران در روز جمعه ، بار دیگر تبلور این اندیشه نو را در معرض دید جهانیان قرار خواهد داد .

- روز انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی ، « روز جشن ملی وشادی و شور» است .

- اگرچه برخی از این فضای آزادی استفاده ولی آن را نفی و ناسپاسی می کنند ، اما اینکه ملت ایران با آزادی کامل در انتخابات شکرت می کنند و رأی و تصمیم آنها در انتخابات بالاترین مسئول اجرایی کشور و همچنین مدیران شهری تأثیرگذار است ، موضوع بسیار با ارزشی است که باید قدردان آن باشیم .

- برگزاری انتخاباتی آزاد و رقابتی و رأی مردم به منظور انتخاب رئیس جمهور ، برای ملت های منطقه ما که دولت های آنها تحت حمایت و سیطره آمریکا هستند ، یک رویا است .

- من معتقد به برنده و بازنده در انتخابات نیستم زیرا هر کس رأی بیاورد ، برنده اصلی انتخابات ، نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است .

- آراء مردم امانت است ؛ دستگاه های اجرایی ، نظارتی و حافظ امنیت کاملا مراقبت کنند .

- همه این دستگاه ها ، مورد اعتماد و با یکدیگر نیز هماهنگ هستند اما بار دیگر به این دستگاه ها سفارش می کنم که آراء مردم امانت است و این امانت باید حفظ شود.

- ممکن است افرادی باشند که قصد تخلف هایی را داشته باشند و دستگاه های نظارتی و اجرایی و حافظ امنیت اگرچه مورد اعتماد و مقبول هستند اما باید کاملا مراقبت کنند .

- همه موظف به رعایت قانون و انضباط هستند ؛ طرفداران نامزدها متانت خود را حفظ کنند .

- نظام اسلامی در طول نزدیک به 4 دهه ، به رغم دوره های مختلف و شرایط گوناگون دنیا و منطقه و همچنین برخی عملکردهای احیانا نامناسب یا غیر جامعه مسئولان ، به پیش رفته و حرکت عظیم جمهوری اسلامی و حضور مردم کار خود را کرده است .

- خداوند متعال  به آزمون بزرگ روز جمعه عنایت کند و برکت دهد و هر آنچه را که خیر و صلاح ملت و کشور است، پیش آورد .

- رهبر انقلاب در ابتدای سخنانشان ، ماه شعبان را ماه دعا و توسل و آماده شدن برای ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان خواندند و افزودند : باید از فرصت باقیمانده ی ماه شعبان استفاده و خود را وارد وادی معنویت و رحمت الهی کرد و جوانان عزیز با دلهای صاف و پاکشان ، آمادگی بیشتری برای استفاده از این فرصت و نعمت الهی دارند .

  • ۹۶/۰۲/۲۷
  • سید ابراهیم میرپورفرد