ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۶/۰۲/۱۶
    قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

-ماه مبازک رمضان ،جلوه توجه به دیگران در پرتو نگاه پروردگار است.

-ماه رمضان ماه توجه به خدا،محاسبه اعمال و ظرفیت سازی برای نفس و جان است.این ماه هنگامه تمرین دگر خواهی در پرتوی خداخواهی است.

-در کشور ما تمام ارکان جمهوری اسلامی بر اساس رأی مردم انتخاب می شود.در این انتخابات حدود 40 میلیون نفر از مردم کشور ما شرکت کردند.برنده واقعی این انتخابات مردم حاضر در صحنه بودند.

-مردم مثل همیشه کم نگذاشتند اما مسئولین کم لطفی کردند و مردمی که آماده بودند به رقیب کاندیدای دولت رأی دهند باید ساعت ها پشت در صندوق های رأی منتظر بمانند و این نه تنها در یک نقطه بلکه در سراسر کشور اتفاق افتاد.از مردمی که ساعات بسیاری در پشت صندوق های زأی منتظر ماندند باید همه از آنها عذر خواهی کنند.

-آنانی که بر طبل دو قطبی کردن جامعه می کوبند،این روش فرسوده و کهنه انگلیسی هاست.

-دولت در سیاست خارجی باید این سیاست ملتمسانه خود را کنار بگذارد.این که شما به دشمن پیام دهید که خزانه خالی است،اشتباه است.این که القا شود همه چیز مردم وابسته به برجام است حتی آب خوردن مردم وابسته به برجام است اشتباه است.

-تقویت بنیه دفاعی کشور برای جلوگیری از جنگ است،چرا بنیه دفاعی کشور و بچه های مدافع حرم و خانواده شهدا را تضعیف می کنید؟کدام رئیس جمهوری است که بنیه دفاعی کشورش را تضعیف کند؟شما باید به مجاهدان و خانواده شهدا افتخار کنید چرا آن ها را تضعیف می کنید؟اگر اینها نبودند امروز باید در تهران مقابل داعش می جنگیدیم.

-آنچه اتفاق افتاد؛اتفاقات خوبی نبود،مردم ما عاقل و با بصیرت هستند؛ما مرز بندی را بین روستائیان و شهر نشین ها قبول نداریم.اتفاقات این دوره اتفاقات بی سابقه ای بود؛تمام امکانات کشور و وزارت خانه ها و استانداری ها و بهداری ها و ... ستاد انتخاباتی کاندیدای دولت شد و این در حالی است که بنده 20 فروردین از مشهد و آستان قدس رفتم و در هیچ یک از برنامه های آستان شرکت نکردم.

-این پول پخش کردن ها،واریز یارانه حتی برای افرادی که یارانه آن ها قطع شده بود،واریز بدهی چندین ساله کشاورزان در شب انتخابات،سوء استفاده های کاندیدای خاصی از امکانات دولتی بود.

-انتخابات باید درست انجام شود و رأی مردم دریافت شود اما متاسفانه مهندسی کردن مشارکت مردم امری ناپسند است،نرساندن تعرفه به مراکزی که احتمال رأی دادن به رقیب وجود دارد،تأخیر در آغاز 5 و 6 ساعت در آغاز رأی گیری در برخی مناطق،کار ناپسندی است.

-

  • ۹۶/۰۳/۰۸
  • سید ابراهیم میرپورفرد