ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

بخش هایی از فرمایشات آیت الله نوری همدانی در دیدار جمعی از اعضاء ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) :

-ایشان امام خمینی(ره) را شخصیت ممتاز و بی بدیل عصر ما دانست و اظهار داشت:هنوز این بزرگوار برای جهان شناخته نشده،شخصیتی که به معنای واقعی توانست هیبت و ابهت دروغین مستکبران را بشکند.

-آنچه انسان را متأثر می کند ظلمی است که امروز عده ای در داخل نیز به امام (ره) می کنند و با گزینشی کردن مطالب  ایشان مقصود آن بزرگوار را پنهان می کنند.

-امروز عده ای می گویند از امام(ره) حرف بزنیم اما مرگ بر آمریکا نگوییم،مگر می شود از امام (ره) حرف زد ولی سیره امام (ره) را نادیده گرفت؟امام راحل فرمودند"آمریکا شیطان بزرگ است"؛فرمودند"آمریکا جنایتکار است"امام (ره) آموخت اسرائیل باید محو شود،ایشان فرمود وظیفه ما دفاع از مظلوم است و فرمود فرهنگ ایثار و شهادت باید باقی بماند،مگر می شود از امام(ره) گفت ولی آرمانهای ایشان را نادیده گرفت؟

-غصه امروز این است که یونسکو سند 2030 را بدهد با هر عنوانی ،در این کشور جمهوری اسلامی امضاء بشود و کسی پاسخگو نباشد؛عده ای هم توجیه کنند و منتقدین را "بی اطلاع"بدانند.

ایشان در پایان بیان نمودند:این انقلاب با عنایت خداوند متعال و همت مردم بزرگوار و رهبریِ رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای تا به امروز با قوّت حفظ شده و در آینده نیز با وحدت و انسجام مسئولان زحمتکش نظام و حمایت مردم و رهبریِ آیت الله خامنه ای ادامه پیدا خواهد کرد تا ظهور امام عصر عجل الله .

والسلام

  • ۹۶/۰۳/۱۳
  • سید ابراهیم میرپورفرد