ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۶/۰۲/۱۶
    قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

-ماه رمضان امسال را به معنی واقعی کلمه «مبارک » خواندند و گفتند : « روزه داری در روزهای گرم » ، «حضور چشمگیر جوانان در جلسات گسترده معارفی و قرآنی » ، « سفره های ساده افطاری مردمی در مساجد و محلات » ، « کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و تأمین هزینه های درمان نیازمندان » و « توسل و تضرع به پروردگار در شب های قدر» از نشانه های فضای معنوی و اهتزاز روحی در جامعه ، و تقویت کننده بنیه معنوی ملت و زمینه ساز پیمودن راههای دشوار است و باید این ذخایر معنوی را قدر دانست و حفظ کرد.


- ذخایر اجتماعی را باید حفظ کرد؛ حفظ این ذخایر به این است که ملت ، وحدت و اتحاد خود را حفظ کنند و حرکت در آرمان های انقلاب را به عنوان هدف حفظ کنند . امیدوارم انشاءالله هر چه زودتر دولت جدید شکل بگیرد و با توجه به نام امسال،دولت جدید باید کارهای بزرگی را با کمک مردم،در جهت رونق تولید و حل مشکل اشتغال جوانان انجام دهد و این کارها باید با جدیّت پیگیری شوند.


- آتش به اختیار به معنای کار فرهنگی خودجوش و تمییز است . معنی اش این است که در تمام کشور ، صاحبان اندیشه ، فکر و همت ، کار را خودشان پیش ببرند ، منافذ فرهنگی را بشناسند .آتش به اختیار به معنای بی قانونی ، فحاشی و طلبکارکردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی نیست ؛ نیروهای انقلابی بیش از همه باید مراقب نظم ، آرامش ، حفظ قوانین و عدم سوء استفاده دشمن باشند .
  • ۹۶/۰۴/۰۵
  • سید ابراهیم میرپورفرد