ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۶/۰۲/۱۶
    قم
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

اخیراً جناب آقای علی اکبر صالحی در مصاحبه با روزنامه همشهری مدعی شده که ایشان در مذاکرات خود با شیخ نشین امارات در صدد رفع سوء تفاهم با این شیخ نشین بوده که سفر یکباره یِ رئیس جمهور وقت آقای دکتر احمدی نژاد  به  جزیره یِ  ابو موسی همه چیز را بهم ریخته است.

هر چند باید با دیده یِ شک به سخنان آقای صالحی نگریست زیرا ایشان که به عنوان یکی از افراد اصلی در مذاکرات برجام  حضور داشتند،در ماجرای برجام هم مدعی بودند با تصویب این معاهده تمام تحریمها به یکباره برداشته می شود که متاسفانه این رویای خام به واقعیت تبدیل نشد و لذا به همین علت نمی توان با این سابقه به آسانی سخنان ایشان را پذیرفت و در این مقال باید چند نکته را به آقای صالحی متذکر شد.

1-جناب آقای صالحی ما به صحت و سقم این خاطره زیاد کاری نداریم زیرا شیخ نشین امارات در حد و اندازه یِ ایران اسلامی نبوده و نیست که ما وقتمان را با ذکر این خاطرات و یا بررسی صحت و سقم آن به هدر بدهیم و می توان گفت  این شیخ نشین مفلوک بیشتر آلت دست اربابان فرامنطقه ای خود از جمله آمریکا و انگلیس بوده تا شاید همچون مگسی بتواند برای ایران اسلامی  ایجاد مزاحمتی نماید.

2-جناب آقای علی اکبر صالحی بهتر است این روزها جوابگوی عملکرد چند سال گذشته خود باشید زیرا همانگونه که همه ملت ایران شاهد بوده و هستند، شما و همفکرانتان در وزارت خارجه به نمایندگی از سوی دولت مستقر ماجرای پر غصه برجام را به ایران اسلامی تحمیل کردید و حال خود شاهدید این برجام نافرجام به چه سرنوشتی مبتلا شده.

3-جناب آقای علی اکبر صالحی باید پاسخگو باشید که چرا شما و همفکرانتان برای عقد سریعتر معاهده با کدخدای جهانی-به قول خودتان- بدون توجه به نصایح دلسوزان و منتقدان برجام با سرعتی باور نکردنی که حتی تعجب دشمنان انقلاب اسلامی را هم در پی داشت؛ میلیاردها دلار از زیر ساختهای هسته ای کشور را نابود کردید و قصه یِ پر غصه و خسارات بار برجام را؛ با توهمِ حل مشکلات با دشمنان انقلاب اسلامی به ایران اسلامی تحمیل کردید.

4-جناب آقای صالحی دیگر احمدی نژادی نیست که در آینده مدعی شوید که ما در حال حل کردن مشکلات با شیطان بزرگ بودیم و فلان کس به فلان جزیره سفر کرد و مذاکره با دشمن اصلی ایران اسلامی یا به فرموده امام راحل، شیطان بزرگ، آمریکا را بهم ریخت.

5-جناب آقای صالحی نتیجه یِ اطمینان به شیطان را متوجه شدید؛ زیر ساخت های هسته ای نابود گردید،فردو تعطیل شد،قلب راکتور اراک با تدبیر شما با بتون پر گردید و ... ،ولی دشمن به وعده های خود عمل نکرد و تحریمها پا برجا ماند.

6- جناب آقای صالحی این است نتیجه اطمینان کردن به دشمن ،این است نتیجه نپذیرفتن نصایح بزرگان.

والسلام

  • ۹۶/۰۵/۰۷
  • سید ابراهیم میرپورفرد