ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی

جناب آقای صالحی بر همگان روشن است حضرتعالی با توجه به خدمات گسترده خود خصوصا در چند سال گذشته که نقش عمده ای در نابودی زیر ساختهای هسته ای و اجرای خواسته های کدخدا و اعوان و انصارش برای تحقق و تحمیل معاهده خسارت بار برجام و به گمان خودتان خورشید تابان برجام داشته اید در نهایت دوباره توانستید حکم ریاست مجدد بر سازمان انرژی اتمی را از رئیس جمهور منتخب در تاریخ 1396/05/19 دریافت نمایید و در دوره ی جدید ریاست شما بر مجموعه یِ هسته ای ایران اسلامی ذکر چند نکته ضروری است.

جناب آقای صالحی در سخنان و تراوشات جدید خود مدعی شده اید 5 روزه می توانیم غنی سازی 20 درصد را در فردو آغاز کنیم حال فرض کنید این سخن شما را همه قبول نمایند ولی آیا شما و سایر همکارانتان قادر به جبران خسارت های وارد شده به جمهوری اسلامی خواهید بود.

برادر عزیز ،هر چند به نظر می رسد با افتادن تشت رسوایی این معاهده که با نقض مکرر آن از سوی کدخدا روی داده ،دیگر به نظر نمی رسید کسی حاضر باشد از این معاهده دفاع نماید و امید داشتیم در سخنان شاذ خود تجدید نظر نمایید ولی متاسفانه شاهدیم حضرتعالی از بَزک کردن برجام نافرجام دست بر نمی دارید.

برادر عزیز، آیا واقعا می توانید  در 5  روز اورانیوم های غنی شده یِ 20 درصد نابود شده توسط تیم خودتان  که تولید آن نزدیک به 6 سال طول کشیده را احیا نمایید.

برادر عزیز ،راکتور اراک که ساخت آن چند سال طول کشیده و با مدیریت تیم شما نابود شد ؛ایا می توانید در 5 روز احیا نمایید.

برادر عزیز، جمع آوری و یا به نوعی نابودی سانتریفوژهای مستقر در فردو که با مدیریت تیم شما نابود شد ؛ آیا می توانید در 5 روز احیا نمایید.

برادر عزیز، شاید دوباره مثل مصاحبه جدید خود مظلوم نمایی کرده و بگویید همه سر و صدا کردند و ما هم مظلومانه چیزی نگفتیم یا اگر گفتیم صدای ما به جایی نرسیده.

برادر عزیز ، اگر به فرض محال ما قبول کردیم همه منتقدین بی اطلاع هستند و شما با برجام فتح الفتوح کردید، ولی لطف کنید خود و یایکی از همکارانتان؛ برای یک بار ؛فقط یک بار حاضر بشوید با یک منتقد مطلع در صدا و سیما مناظره ای داشته و با سخنان متقن خود منتقدین عنود خود را رسوا نمایید .

برادر عزیز ،دو سال است که با لطف ریاست صدا و سیما بارها تریبون یک طرفه ای بدون حضور هیچ منتقد مطلعی در اختیار حضرتعالی و یا سایر دوستان شما از جمله آقای عراقچی و سایرین قرار گرفته و می گیرد و هر بار که این تریبون یک طرفه توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی در اختیار تان قرار می گیرد همین سخنان تکرای و ... را می شنویم و به قول معروف مصداق مثل :« خود گویی و خود خندی» شده اید.

برادر عزیز ، اگر شما در سخنان خود صادق هستید چرا تاکنون حضرتعالی یا سایر دوستان شما  از جمله دکتر ظریف و یا آقایان عراقچی و یا بدیعی نژاد و ... در این دو سال گذشته حاضر نشده اید در صدا و سیما با یک فرد مطلع مثل جناب آقای دکتر فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی هسته ای در مناظره ای دو طرفه روبرو شوید و چرا تنها وقتی حاضر به حضور در صدا و سیما می شوید که هیچ فرد مطلعی در برابرتان حضور نداشته باشد.

جناب آقای دکتر صالحی اگر واقعا ریگی در کفشتان نیست و از عملکرد و دست پخت خودتان که حاصل و نتیجه یِ آن  ماجرای غم انگیز برجام می باشد؛ راضی هستید ، امیدواریم شما و یا سایر دوستانتان  برای احترام به شعور مردم ایران اسلامی در مناظره ای مستقیم و با حضور منتقدین مطلع جوابگوی دست پخت خود باشید و به قول معروف«کسی که حسابش پاک است از محاسبه چه باک است».

والسلام
  • ۹۶/۰۶/۰۱
  • سید ابراهیم میرپورفرد

رئیس سازمان انرژی هسته ای