ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

ایمان-توکل-استقامت

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل روز

بیان دیدگاه های شخصی در خصوص مسائل اجتماعی و سیاسی

پیام های کوتاه
  • ۱۶ ارديبهشت ۹۶ , ۰۷:۰۳
    قم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

بسمه تعالی 

صبح امروز رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی سخنان مبسوطی بیان نمودند که در ذیل به بخشهایی از سخنان معظم له اشاره می شود.

-جوانان نخبه میهن را مایه امید به آینده درخشان ایران خواندند.

-وابستگی سیاسی را بسیار خطرناک و مایه تو سری خوری ملتها دانستند و با اشاره به قطع کامل وابستگی ایران به آمریکا خاطر نشان کردند:دشمن با رصد تحولات و فعالیتهای جمهوری اسلامی ایران،از تبدیل ایران از«کشوری عقب افتاده و وابسته» به کشوری «اثرگذار،متنفذ و برخوردار از اقتدار روز افزون سیاسی،دفاعی و علمی»،کاملا عصبانی و بهَ شدت نگران است.

-دشمنی آمریکا با ملت ایران را از همان روزهای اول پیروزی انقلاب  یادآور شدند و افزودند:آن روزها نه مسئله انرژی هسته ای مطرح بود و نه موشک و نفوذ منطقه ای، اما آمریکایی ها فهمیده بودند که با پیروزی انقلاب،ایرَان را به کشوری«زیر دست،مطیع و بسیار پر منفعت»از دست داده اند.

-الگو شدن ایران در ذهن ملتها را موجب خشم و نا امیدی بیشتر سلطه گران خواندند و افزودند:ملت ایران در چهل سال اخیر به جهانیان ثابت کرده است که می توان از ابرقدرتها نترسید،در مقابل آنها ایستادگی کرد و با وجود تحریمها و فشارها ،به رشد و پیشرفت روز افزون نیز دست یافت.

-ایشان،پیشرفتهای نظامی و موشکی ایران در عین تحریم کامل را موجب حیرت و حتی تحسین برخی دشمنان کینه ورز خواندند و افزودند:مقاله چند سال قبل یک ژنرال صهیونیست در این خصوص،نمونه ای از این واقعیت است.

  • ۹۶/۰۷/۲۶
  • سید ابراهیم میرپورفرد